Rex Mundi

Rex Mundi
Kraj:
Holandia
www:

Boy Hagemann rozpoczął produkcje muzyki na swoim komputerze podczas gdy wszsyscy jego przyjaciele byli członkami lokalnych zespołów Rockowych. Był zafascynowany dźwiękami które mogą zostać stworzone używając wyłącznie komputera.

Zdarzało mu się opuszczać szkołe, aby pobawić się swoją muzyką. Po upływie czasu jego przyjaciel zauważył co Boy osiągnął w tej dziedzinie do tej pory. Wprowadził go do lokalnego Radia jako DJa z własnym tanecznym show. Od tego czasu Boy rozwiął swoje dźwięki co raz bardziej i bardziej. Pewnego dnia Boy Hagemann spotkał Robina “Jaydee” Albersa na jednej z imprez, organizowanych przez Radio. Robin Albers dostrzegł u Boy’a talent i zaoferował mu kontrakt nagraniowy. Tymczasem Boy wciąż kształtował swoje dźwięki. Nie długo później Robin zaproponował mu zremixowanie jego klasyka ‘Plastic Dreams’. Był to początek jego pasma sukcesów.

Nowe zasoby muzyki oraz poznanie stylów wielu innych producentów poskutkowało tworzeniem się w jego głowie nowych kreacji muzycznych. ‘Whispering on Baroque’ dostało się na playlisty takich światowych sław jak Paul Oakenfold, Eddie Halliwell czy Paul van Dyk. Dało to jego sukcesowi nowy wymiar. Rex Mundi był na Deckach m.in. Carl Cox’a, Marco V, Nicka Warrena, Armina van Buurena oraz Markusa Schulza.

Styl jego produkcji może być opisany poprostu jako wibracje odpowiednie na dance floor. Z buczącymi wyciągnietymi bassami oraz technologicznymi szczegółami.

Aktualnie Boy pracuje nad różnymi projektami remixów oraz muzyką dla jego aliasu ‘Rex Mundi’ oraz ‘Dymos’.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →