Ress

Ress
Kraj:
Polska
www:
http://www.hexcoded.info

Od 2001 roku jako dj miksuje to co najbardziej wartościowe w tanecznej muzyce elektronicznej. Swój wysublimowany gust muzyczny budował przez całe życie stykając się niemal ze wszystkimi dostępnymi stylami muzycznymi. Dobre wyczucie pozwala mu na trafne dobranie granego materiału budując tym samym atmosferę danej imprezy. Najlepszym wyznacznikiem klasy dj’a jest żywa reakcja ludzi i pozytywne oceny, których Ress’owi nie brakuje.
W połowie 2004 roku dołączył do agencji bookingowej HEXCODED i tym samym zaistniał na poznańskiej scenie muzyki klubowej oraz za granicą. Zagościł między innymi za konsoletą legendarnego klubu Eskulap musi_club, grając u boku światowych gwiazd muzyki house oraz przedstawicieli krajowej czołówki DJ’ów.
Zagrał w większości poznańskich i wielkopolskich klubów. Wielokrotnie gościł w radiu RMI.FM podczas kultowej audycji „Winylowe Noce”. W roku 2005 został zaproszony do Holandii, gdzie w Greenlineradio zagrał u boku Nicka Thompsona, jednego z uznanych, brytyjskich producentów promowanych przez Markusa Schulza. Wraz z rezydentami Greenlineradio był obecny w klubie The Door’s Palace podczas obchodów „Queen’s Day 2005” w Amsterdamie.
Aktualnie jest jednym z niewielu poznańskich DJ’ów, charakteryzującym się otwartością na nowe kręgi odbiorców, zachowując przy tym swoją tożsamość artystyczną.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →