ResQ

ResQ
Kraj:
Polska
www:

Pochodzący z Chorzowa DJ i Producent, który z muzyką elektroniczną nawiązał kontakt w wieku 14 lat.

W 2006 roku podjął współpracę z jednym z talentów na polskiej scenie Hardstyle: Acid Bunny-m, i tak po kilku miesiącach ich współpracy narodził się utwór Creepy Game który został wydany w Włoskim labelu Groucho.

W między czasie swój styl grania ukierunkował na coraz to mocniejsze odmiany muzyki elektronicznej. Od czasu do czasu zaskoczy klasycznym setem Hardstyle, ale najlepiej czuje się, kiedy może grać Mainstream Hardcore.

Usłyszeć można go już było na jednych z największych eventach w kraju i za granicą, takich jak: Global Gathering na scenie „Q-Dance”, Ruhr In Love w Niemckim Oberhausen na scenie „Hardcore Gladiators” oraz także na dobrze znanym polskim fanom Toxicatorze – edycji Open Air.

Poza eventami występował też w takich klubach jak Energy 2000, A4 Discoplex , Disco Park – Rudki, Relaks – Leszno, Megaclub oraz Wyższy Wymiar w Katowicach, Spider Club – Bojszowy, Klub Kontrasty – Łódź, Krzysztofory – Kraków, Lost Highway – Kraków.

Podczas tych wszystkich wspaniałych imprez mógł supportować duża ilość zagranicznych i polskich artystów, oraz spotykał się z naprawdę fantastyczną publiką, która go motywuje do dalszych ciężkich przygotowań do setów, tak by za każdym razem nagłośnienie w klubie pracowało na najwyższych obrotach. „Czuję każdy distortion, każdy dźwięk screecha, wprawiają one mnie w ruch, a tą całą energię staram się przekazać publice, z którą się świetnie bawię grając.”

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →