Re Locate

Re Locate
Kraj:
Holandia
www:
http://www.octagen-music.com/

Podbijając scenę trance pod koniec 2003 roku Paul Moelands stał się czołowym, wschodzącym producentem tego rodzaju muzyki. Jego pierwsze niemal wydania muzyczne, takie jak: “Re:Locate – Waterfall” czy “Octagen & Arizona (stworzone przy współpracy z Thomasem Bronzwaer‘em) – Starburst” okazały się strzałem w dziesiątkę i często grane były przez wielu uznawanych i szanujących się DJi światowego formatu.
Urodzony w 1983 roku Paul swoją karierę muzyczną rozpoczął już jako dziecko. Najpierw pobierając naukę gry na pianinie, kiedy to jego nauczyciel, zwolennik improwizacji, obudził w nim kreatywność artystyczną, która od tej pory zawładnęła życiem Paula.
Zainspirowany muzyką lat 80’ i 90’ rozpoczął więc tworzyć własną elektroniczną muzykę dance. W kilka lat później, gdy muzyka dance i trance zdominowały parkiety klubów, Paul wraz ze swoim kolegą z lat szkolnych zainspirowani zostali możliwościami, jakie w tych czasach dawało im najnowsze oprogramowanie komputerowe. Wkrótce po tych 'eksperymentach’ muzyka Paula rozpoznawana i uznawana została przez wielu znanych DJi.
W ciągu zaledwie kilku lat Paul stał się twórcą niezliczonej ilości remiksów takich wykonawców, jak m.in.. Blank & Jones, North Pole, Ronski Speed oraz A-Force & Yahel. Sam uważa, iż to czysta przyjemność miksować czyjeś utwory, tak dobrze znane już fanom, do których można dodać coś od siebie.
W 2004 roku jego projekt stworzony we współpracy z Filo & Peri z Nowego Jorku – „Alaska” został wybrany przez Tiesto i zarejestrowany na jego płycie DVD ‘Tiesto in Concert’ cz.II.
Już na samym początku 2005 roku połączył swoje siły i drzemiący w nim talent wraz z Menno de Jong’iem. Owocem ich współpracy było stworzenie wytwórni płyt “Intuition Recordings”, która zyskała miano innowacyjnej wytwórni płyt muzyki trance. „Naszym celem jest tworzenie i wypuszczanie na rynek muzyczny wyłącznie wiarygodnych, wysokiej jakości utworów” – wyjaśnia Menno De Jong, czołowy założyciel i właściciel wytwórni.
Wiosna 2005 roku zaowocowała największym jak do tej pory sukcesem Paula – został wyselekcjonowany przez Tiesto by, przy współpracy z Jonas’em Steur’em, stworzyć album „In Search Of Sunrise 4’. Sam Paul tak komentuje to wydarzenie: ‘To dla mnie ogromny zaszczyt, zostać wybranym do stworzenia takiego ‘arcydzieła’. Nie wiem, jak opisać swoje uczucia – gdy uzyskałem tę niespodziewaną wiadomość, po prostu mnie zatkało.’
Na początku 2006 roku Paul zamknął pewien etap w swoim życiu, wydając album pt „Re:Locate”, przy współpracy z takimi gwiazdami jak Kimito Lopez, czy Joans Steur, których utwory również znaleźć można wśród tych, umieszczonych na płycie Paul’a.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →