Reek

Reek
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/reek.dj

Reek to polski DJ i producent muzyczny urodzony w 1988 roku. Łukasz Maciejewski, bo właśnie on ukrywa się pod tym pseudonimem, pochodzi z Tych. Muzyką interesuje się praktycznie od zawsze, choć muzykę elektroniczną pokochał w wieku 10 lat.
Artysta z chęcią gra każdy gatunek muzyczny. Uważa, że każda muzyka potrafi bawić, wystarczy tylko wiedzieć jak ją wykorzystać.

Cała przygoda z Dj’ka zaczeła się w 2006 r., kiedy Łukasz był zafascynowany światem muzyki klubowej. Chęć zostania Dj była tak wielka, że poznał dr. Blacka – organizatora cyklicznych imprez „Klinika dr.Black`a” i „Laboratorium dr.Black`a”.
Razem z załogą k.o-booking prowadził w Radio Planeta audycje „Laboratorium dzwięku”- właśnie on pokazał mu pierwsze tajniki mixowania.

Łukasz od dawna związany jest z produkcja muzyki. W 2010 r. postanowił wreszcie podzielić się swoimi produkcjami muzycznymi z innymi ludźmi. Wydał swój utwór w jednej z największych wytwórni w Polsce – My Music Records.
W 2012 wyszedł po za granice naszego kraju wygrał konkurs na remix w Argentyńskiej wytwórni tropical madness oraz jego utwór „Sunny Souls” został wybrany na 100 wydanie Amerykańskiej wytwórni Dangerbox recordings.
Jego utwór „Sunny souls” suportowali W&W jedni z najlepszych trancowych producentow oraz dj na świecie
Obecnie pracuje nad nowymi utworami, które z pewnością zaskoczą nie jednego klubowicza.

Artysta zawsze na pierwszym miejscu stawia jakość. Chce, aby każdy klubowicz zapamiętał na długo imprezę z jego udziałem. Preferuje wiele gatunków muzycznych począwszy od electro, house, dance, poprzez trance oraz pop.

Dj Reek zasłużył na wielkie uznanie wśród wielu słuchaczy, charakteryzuje się doskonałym wyczuciem sytuacji – wie czego pragną słuchacze i daje im to.
Jego energiczne rytmy wpadają w ucho każdemu i potrafią zaspokoić najbardziej wymagających klubowiczów.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →