Ra.V

Ra.V
Kraj:
Polska
www:
http://www.djrav.pl

Absolwent szkoły muzycznej, jednak muzyczny solfeż pozostawił na rzecz DJ-skiego miksera. Przygodę z miksowaniem rozpoczął w 2000 roku, gdy jako młody chłopak ukończył wymarzony kurs dla DJ-ów. Dopiero od 2002 roku cyklicznie prezentował muzykę w dyskotekach oraz na imprezach okolicznościowych, a w domowym zaciszu tworzył klubowe sety. Zauważony w 2004 roku dostał szansę zaprezentowania swojego seta w klubie. Od tego czasu ciesząc się radością klubowiczów występuje w klubach w całej Polsce. W 2005 roku był rezydentem letnich imprez w klubie Niagara w Krzywdzie. Wielokrotnie gościł w klubach Rejon 69 (Węgrów), Speed Club Concord (Siedlce), Crazy Town (Siedlce). Ciekawym epizodem były również występy w słynnym Ekwadorze w Manieczkach.
Przez lata szlifując technikę miksu ewoluował muzycznie by odkryć moc muzyki elektronicznej, którą dzisiaj prezentuje. Styl preferowany to niewątpliwie electro-house jednak w setach można usłyszeć elementy house, progressive-house, tech a nawet tribal.
Z takich brzmień dobrze znają go klubowicze Cafe Del Mar czyli klubowej sceny dyskoteki Club Mokra, Speed Clubu (Rowiska koło Skierniewic na stałe od 2008r. http://www.speedclub.pl/) jak również z występów w Euforii w Pietkowie k/Białegostoku, w Warszawskich klubach Duo oraz Namaste India Club. Kilkukrotny gość piątkowej klubowej audycji Radia Bogoria w Grodzisku Mazowieckim.
Za konsoletą Ra.V daje upust swojej fantazji i technicznym umiejętnościom łącząc ulubione electro-housowe brzmienia. Właśnie w takim klimacie wystąpił w grudniu 2006 roku na imprezie „Młode Wilki” w klubie Bluedisco w Staroźrebach oraz w maju 2007 w warszawskim Stone Clubie na mistrzostwach Djów „Inferno Dj’s Battle”, gdzie wywalczył trzecie miejsce. Jesienią 2009 startując w Mistrzostwach DJ-ów Podlasia (Euforia Pietkowo/Rejon Bielsk Podlaski) zdobył tytuł vice-mistrza regionu.
Jednak jego największym osiągnięciem są pełne parkiety w trakcie występów oraz zadowoleni klubowicze, z którymi przez całą imprezę potrafi utrzymać świetny kontakt oddając przy tym wielkie ilości pozytywnej energii.

www.myspace.com/deejayrav

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →