RAFTS

RAFTS
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/djrafts

R.A.F.T.S. (Red Ape From The Space) – pod tym pseudonimem kryje się Bartłomiej Anielak, młody i ambitny DJ z Siedlec, finalista Mistrzostw Polski DJów 2010, który nie boi się wykraczać poza powszechne granice muzyczne i wyznaczać nowych trendów na klubowych parkietach.

Swoją DJską karierę rozpoczął w 2005 roku, kiedy to jeden z jego setów został zauważony przez menedżerów okolicznych klubów. To był przełomowy moment w jego życiu. Pomimo, że był jeszcze młody, kilka imprez w największym wówczas klubie w okolicy, „Crazy Town”, pozwoliło mu podbić serca klubowiczów i dołączyć do wąskiego grona rezydentów. Co noc setki ludzi szalało do białego rana przy serwowanych przez niego, starannie wyselekcjonowanych hitach z gatunków house oraz electro house. Po dwóch, wspaniałych latach został przejęty przez kolejny, siedlecki lokal – klub „Bohema”, gdzie za konsolą głównego parkietu spędził prawie trzy lata.

W ciągu swojej dotychczasowej kariery miał przyjemność grać przed takimi artystami jak Wawa, Neevald, Roberto Bedross, Luccio B, Digital Milo, Scibi, Mistral M, Wet Fingers, David Bas & Nick Sinckler, Ann-D, Inox, DJ W, Miss Lazy Daisy, Alchemist Project, Groovebusterz, East Clubbers i wielu wielu innych…

Jego styl to wysoce wybuchowa mieszanina różnych gatunków muzycznych, którą sam określa jako „groovin house”, gdyż kawałki które gra muszą mieć to „coś”… to coś czyli groove, który nikomu nie pozwoli spokojnie ustać w miejscu i porywa cały parkiet.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →