Rafael

Rafael
Kraj:
Polska
www:

RaFaeL
Za konsoletą od ponad 8 lat. Dzięki regularnym występom przed licznie zgromadzoną publiką mógł podnosić swoje umiejętności, a także lepiej poznać gusta klubowiczów. Doskonale potrafi współpracować z bawiącymi się na imprezach, choć swoje ambicje głównie realizuje w setach, które nagrywa poza klubem. Można w nich usłyszeć prawdziwą moc wokalnych trance’ów, nieco bardziej progresywnych czy chilloutowych… Tak właśnie powstaje muzyczna uczta dla uszu, która pozwala przenieść się w inny świat…
W swoje karierze miał okazje zagrać z wieloma znanymi dj’ami z Polski i z zagranicy. To właśnie różnorodność gatunkowa jaką prezentowali inni dje sprawiła, że w jego setach można usłyszeć praktycznie każdy z gatunków muzyki klubowej:od delikatnych vocalnych house’ów z elementami latino, poprzez bardziej elektryczne, pełne energii dźwięki, aż po progresywny trance oczywiście wokalny oraz bardziej mroczne, czasami nawet hardstyle’owe klimaty.

Od 3 lat jako członek FTB DJS Team ma możliwość przekazania swojego muzycznego „ja” szerszej publiczności w całym kraju, a sztukę mixowania adeptom profesjonalnej szkoły dla djów FTB DJ SCHOOL, której jest jednym z wykładowców, natomiast od 2009 r. przygotowuje sety w swoim klimacie pod autorskim tytułem – Tesserology.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →