Radi S

Radi S
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/djradis

name: Radosław Sarzyński

pseudo: Radi S.

city: Wrocław

genere: house,elektro-house, progres, speed garage, trance, tech-trance
motto Dj’a: wszystko zależy od ludzi i klimatu, podstawa to grać pod ludzi ale nie zapominając o swoim stylu

Radi S. – DJ i Producent w jednej osobie. Przedstawiciel wrocławskiej sceny klubowej z kilkunastoletnim stażem o ugruntowanej pozycji na polskim rynku klubowym, pomysłodawca i założyciel formacji Elite Sounds, w której wspólnie z Waveshockiem wydał kilka singli i remixów. Niezwykle barwna postać, której sety zelektryzowały największe kluby w całej Polsce. Podczas swojej muzycznej przygody miał zaszczyt zagrać na największych muzycznych eventach w Polsce począwszy od Sunrise Festival poprzez Electrocity, enTrance aż do Sensation Wicked Wonderland. Jego sety to niezwykła mieszanina wyszukanych dźwięków począwszy od Electro, Progressive aż do Techno. Każdy jego występ to niesamowita dawka energii oraz emocji, którą obdarza, w co tygodniowych występach w klubach w całej Polsce i nie tylko.

Jego motto to: „wszystko zależy od ludzi i klimatu, podstawa to grać dla nich, ale nie zapominać o swoim stylu”.

W moich setach gatunki muzyczne są zróżnicowane nie trzymam się jednego stylu ( choć nie ukrywam ze kocham dobry mocny trance) można usłyszeć mega dobry house, elektro jak i również mega latające trance. Pamiętam aby zawsze coś swojego wrzucić MOCNEGO nie zapominając o utworach kultowych które doprowadzają do wrzenia klubowiczów na parkietach. Wszystko zależy do publiczności jaką zastane w klubie staram się im stworzyć niezapomniany klimat imprezy na której występuje..

Z mojej incjatywy powstała agencja arystyczna ELITE SOUNDS AGENCY która skupia m.in :DJ.OMEN, DJ.MANIANA, DJ. V_VALDI, DJ.DRUM, DJ.BOLEK, DJ.HAZEL,DJ.RADI S…Już niedługo więcej informacji na ten temat na stronie. Rownież muszę wspomnieć, że podjąłem blisko współprace z agencją SONDTRADE twórcy mega wydarzenia ELECTROCITY.

Obecnie jestem rezydentem piątkowych imprez (ENERGETYCZNE PIĄTKI) w klubie WZ we Wrocławiu, a w soboty MOŻECIE MNIE SPOTKAĆ w klubach na terenie całej Polski (info na stronie) i nie tylko. W ostatnich latach mogliscie usłyszeć na mega EVENTACH czyli SUNRISE FESTIVAL 2007 w Kołobrzegu (sobota scena moon); SUNRISE FESTIVAL 2008 (niedziela) TUNNEL ELECTROCITY co rok w Lubiążu.

..Oczywiście zajmuję się własnymi produkcjami wraz z WAVESHOCKIEM posiadamy juz sporo swoich produkcji ktore oblegaja internet można nawet kupic w oficjalnuych sklepach :
Beatport:

www.beatport.com/artist/elitesound

Juno:

www.junodownload.com/artists/elitesound/releases/

W Polsce na skladankach MyMusic i singlach w dobrych sklepach 🙂

.. Kontakt ze mna : email : [email protected]
WWW:
www.myspace.com/elitesoundpl
www.myspace.com/djradis

Booking Elite Sound:
+48 693 729 888

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →