Quizz

Quizz
Kraj:
Polska
www:
http://www.djquizz.linkon.pl/

Po uzyskaniu tytułu Magistra Uniwersytety Gdańskiego, Dj Quizz porzucił dotychczasową pracę zawodową na rzecz zrealizowania swojego marzenia – bycia Dj. Pierwszym krokiem do w/w celu był zakup zestawu firmy Pionieer i nauka pod czujnym okiem producenta, kompozytora i remiksera – Dj Marq.
Klub „DOŁEK” w Malborku to pierwsza rezydentura i od razu próba budowania Team-u Dj-skiego. W w/w klubie powstały możliwości poznania tajników gry i psychologii istoty kultury klubowej (Dj Maja, Dj Drwal, Dj Poziom-x, Dj Chris de Break).
Lata 2004-2005 – po drodze następowały rezydencje w klubach „Hollywood” Wierzchucino, „Radiostacja Elektyczna” Gdańsk W tym czasie Dj Quizz brał udział w cyklu imprez „Miller Time” (Dj Matush, Dj Keta, Dj Mikan). Lata 2004-2006 to rezydentura w klubach „GALAXY” Sopot, „EUFORIA” Sopot i „CURACAO” Sopot. Tam też miał okazję w pełni się rozwijać i grać z najlepszymi klubowymi Dj-mi w Polsce (Dj Matush, Dj Extasy, Dj Levy, Dj Romero) czy zagranicznymi (Dj Jerry Ropero).
Rok 2005 był bardzo owocny – lato to „Heineken Summer Beach Gdynia”, a największym sukcesem było wygranie OGÓLNOPOSKICH ZAWODÓW DJ’S w klubie „VIVA” w Sopocie. Rok 2006 to kolejny rozwój – został rezydentem „Miasto Aniołów” w Gdańsku i „Jaśkowa 14” w Gdańsku. W wakacje tego roku brał udział w cyklu imprez na plaży w Dębkach „Cooler Beach Party” (Dj Hanzel, Dj Maniana, Dj K3).
W Roku 2007 został rezydentem trzech klubów: „KWADRATOWA” w Gdańsku (Dj Angelo Mike, Dj Diana Mouse, Dj Matush, Dj Carla Roca), „AQWARIUM” w Sopocie – cykl imprez „House Vibes”, były to wspólne imprezy z Dj Matush pod patronatem radia „Radiostacja” oraz klub „70” w Sopocie – autorski wieczór pod tytułem „Coover’s nights”.
Okres wakacji roku 2007 to cykl niedzielnych, regularnych imprez w klubie „COPACABANA” w Sopocie (latino, vocal i disco house) przy współudziale (w innych dniach) takich dj jak Ricardo, Tenesee, Nowika, Mundeck, Glasse czy Marysia Sadowska.
Latino Mouse – ta gorąca odniana house jest prezentowana przez Dj Quizz’a w restauracjach „El Chico” w Sopocie i „El Paso” w Gdańsku. Ten okres wakacji to też imprezy w klubie „NOC” W Jastrzębiej Górze oraz after party po „Beach Party” w klubie VIVA w Sopocie.
Rok 2008 to rezydentura najlepszych, trójmiejskich klubów: „VIVA” Sopot i „KWADRATOWA” Gdańsk.
Dj Quizz często występuje jako gość w klubach na terenie trójmiasta i całej Polski. Przez cały czas swojej działalności, Dj Quizz stara się tworzyć i prowadzić własny Team Dj’s w składzie: Dj Camillio, Dj Basse, Dj Yonash, Dj Cameleon, Dj Discret. Stawia na edukacje młodych i początkujących dj, a ci którzy już odeszli, są najlepszymi rezydentami trójmiejskich klubów. Muzyka, którą preferuje opiera się na brzmieniach wesołych, delikatnych, mających swoje korzenie w Londynie, Chicago i wyspach Ibizy – latino, vocal i disco house, remiksy przebojów lat 80-90, elementy disco lat 70 i współczesnych.
Dj Quizz został uznany za specjalistę klimatów latino i disco house trójmiejskiej sceny klubowej, a w uznaniu za jego umiejętności został zaproszony do ich zaprezentowania na żywo w TVP 3 w lutym 2006 roku.
Ulubieni remikserzy: Jerry Roperro, Maxwell, Ian Carrey, Mad Mark, skład Wawa, Eric Pryc, Stonbridge, Roger Schancez, David Armstrong, Dj Adamus, Dj Matush, Robbie Rivera, Junior Jack, Roberto Bedross, Benny Bennasi, Dj Antonie, Eddie Toscheick, David Guetta czy Rockefeller.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →