Pysh

Pysh
Kraj:
Polska
www:

Pysh zaczynał w 2004 roku od scratch’u i technik turntablistycznych, co dało mu pewność w kontroli nad płytą winylową. W późniejszym okresie zainteresowała go muzyka House, którą operuje do dziś pod różnymi postaciami – Tech/Deep/Progressive. Swoje sety stara się urozmaicać ciekawymi rozwiązaniami brzmieniowymi. Dlatego też współpracuje z innymi muzykami. Występy w klubach dają mu potężnego kopa adrenaliny.

Od roku 2007 przez ponad rok aktywnie działał w agencji artystycznej New Artists Promotion. Był współorganizatorem cyklu imprez „I SEE YOU”, a także”Gronofonii”, „Lobotomii” i wielu innych.

W 2009 roku rozpoczął produkcję własnych brzmień, co zupełnie zmieniło jego spojrzenie na muzykę. Pierwszą EP’kę wydał już po kilku miesiącach pracy.
Godziny spędzone nad nowymi projektami, porady od przyjaciół oraz chęć bycia lepszym producentem to z pewnością przepis na sukces. Przekonał się o tym w czerwcu 2010 roku, kiedy to został zwycięzcą konkursu organizowanego przez znany niemiecki duet Booka Shade. Jego remix utworu „Regenerate” został uznany za najlepszy.

Swoją muzykę wydaje przede wszystkim w zagranicznych labelach, lecz nigdy nie zapomina o niezwykle utalentowanych polskich artystach.
Pysh nie spoczywa na laurach. Cały czas pracuje nad nowymi produkcjami, zdobywa kontakty, szuka świeżych inspiracjj. Rok 2011 może być dla niego bardzo interesujący, lecz jak na razie nie chce zapeszać. Czeka co przyniesie czas…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →