Puffy

Puffy
Kraj:
Polska
www:

Paweł jest łomżyniakiem i urodził się w 1980 r. Jego zainteresowanie muzyką narodziło się w czasach zamierzchłych, kiedy to zaczął organizować dyskoteki w szkołach. W późniejszych latach poważniej zajął się miksowaniem w łomżyńskim klubie Rampa. Właśnie tam miał okazję doświadczyć bardziej profesjonalnego podejścia zarówno do muzyki jak i sprzętu.
Przełom nastąpił w innym z łomżyńskich klubów – Yam Caffe. Wtedy podczas piątkowych imprez, sztuki miksowania zaczął go uczyć DJ Finesee. Po niedługim czasie Puffy został rezydentem klubu, a imprezy z zaproszonymi dj-ami do tej pory są odskocznią od typowej, radiowej muzyki, która kiedyś była grana w klubie.
Puffy do tej pory zdążył już zagrać z: Dj-em Tonka, Martinem Doorly (Ministry of Sound), Insanemanem, Chrissem Jaxxem, Kolina (skrzypce), Sandeckim (saksofon), Piniolem ( skrzypce/klawisze), Moondeck’owa, K1 Kriz, Mają, Questem, Mmikimausem, Heat Higherem, Malakaiem, Caprese, Angel Kiss, Luca Gatto, Lazym i wieloma innymi artystami. Poza Yamą grał w takich klubach jak: Klubokawiarnia, Milch, Organza, Opium, Barbiebar – Warszawa; Midgard, Cień – Kraków, Boolvar – Gdynia, Novo – Olsztyn, M7 – Białystok, Piekarnia BeachBar – Chałupy. W styczniu 2007 wstąpił do Agencji Muzyczno Bookingowej Progressiva Music Agency. Muzyka, jaką prezentuje Puffy w swoich setach, to starannie wyselekcjonowany house: od delikatnego soulful przez funky, sexydeep, electro po tech house , która w połączeniu z mnóstwem pozytywnej energii i zmysłem czytania w myślach klubowiczów sprawia, że imprezy z jego udziałem pozostają w pamięci na bardzo długo.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →