Puffydj

Informacje o artyście

Paweł jest łomżyniakiem i urodził się w 1980 r. Jego zainteresowanie muzyką narodziło się w czasach zamierzchłych, kiedy to zaczął organizować dyskoteki w szkołach. W późniejszych latach poważniej zajął się miksowaniem w łomżyńskim klubie Rampa. Właśnie tam miał okazję doświadczyć bardziej profesjonalnego podejścia zarówno do muzyki jak i sprzętu.
Przełom nastąpił w innym z łomżyńskich klubów - Yam Caffe. Wtedy podczas piątkowych imprez, sztuki miksowania zaczął go uczyć DJ Finesee. Po niedługim czasie Puffy został rezydentem klubu, a imprezy z zaproszonymi dj-ami do tej pory są odskocznią od typowej, radiowej muzyki, która kiedyś była grana w klubie.
Puffy do tej pory zdążył już zagrać z: Dj-em Tonka, Martinem Doorly (Ministry of Sound), Insanemanem, Chrissem Jaxxem, Kolina (skrzypce), Sandeckim (saksofon), Piniolem ( skrzypce/klawisze), Moondeck'owa, K1 Kriz, Mają, Questem, Mmikimausem, Heat Higherem, Malakaiem, Caprese, Angel Kiss, Luca Gatto, Lazym i wieloma innymi artystami. Poza Yamą grał w takich klubach jak: Klubokawiarnia, Milch, Organza, Opium, Barbiebar - Warszawa; Midgard, Cień - Kraków, Boolvar - Gdynia, Novo - Olsztyn, M7 - Białystok, Piekarnia BeachBar - Chałupy. W styczniu 2007 wstąpił do Agencji Muzyczno Bookingowej Progressiva Music Agency. Muzyka, jaką prezentuje Puffy w swoich setach, to starannie wyselekcjonowany house: od delikatnego soulful przez funky, sexydeep, electro po tech house , która w połączeniu z mnóstwem pozytywnej energii i zmysłem czytania w myślach klubowiczów sprawia, że imprezy z jego udziałem pozostają w pamięci na bardzo długo.

Aktualności

  Artykułów ()

  Puffy

  • Kraj: Polska
  • Miasto:
  • Team:
  • WWW:

  Pozycja w rankingu

  52/ 1590Głosuj

  Nadchodzące imprezy

  Fani

   brak fanów...

  Imprezy promowane

  ENJOY by Tom Forester

  ENJOY by Tom Forester

  17 grudniaPacha Poznań
  This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

  This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

  18 grudniaPacha Poznań
  New Year's Eve 2022

  New Year's Eve 2022

  31 grudniaX-Demon Wrocław
  A State Of Trance 1000 - Krakow

  A State Of Trance 1000 - Krakow

  12 marca 2022TAURON Arena Kraków
  Dreamstate Europe 2022

  Dreamstate Europe 2022

  23 kwietnia 2022Arena Gliwice
  Mamry Festival 2022

  Mamry Festival 2022

  29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  21 października 2022TAURON Arena Kraków

  Imprezy

  Piątek, 17 grudniaSobota, 18 grudniaŚroda, 22 grudniaSobota, 25 grudnia