Primo Milla

Primo Milla
Kraj:
Polska
www:
http://www.primomilla.com

Przygodę z muzyką Przemek rozpoczął w 1994r. Długo szukał swojego stylu i miejsca, aż w 1999r trafił do Koszalina. Tam pasja nabrała charakteru. Od 2007r mieszka w Łodzi gdzie rezyduje w znanych klubach.
Jego styl muzyczny trudno jednoznacznie określić. Primo Milla aka Deep Inside to artysta wszechstronny, który łącząc różne style muzyczne tworzy oryginalne brzmienia. W jego setach można usłyszeć deep, tech house, electro, funk’ową linię basu oraz domieszkę brzmień latino często podsycone soul’owym vocalem. Dzięki temu oraz nienagannej technice zagrał w najlepszych klubach w Polsce.
Miłość to muzyka. To jej poświęca większość swojego czasu. Bezustannie się rozwija stawiając sobie coraz to nowsze i odważniejsze wyzwania. Takim wyzwaniem stał się muzyczny projekt Live On Stage, do którego zaprosił wokalistkę oraz instrumentalistów grających na congach, djembe skrzypcach elektrycznych, saksofonie i perkusji. Live On Stage to prawdziwa mieszanka energetycznej muzyki klubowej oraz muzyki na żywo.
Primo Milla znalazł już swoją drogę i nie zamierza chodzić na skróty. Przeciwnie, wybiera mało uczęszczane ścieżki, jeszcze nie do końca wydeptane. Bo bez wyzwania nie ma natchnienia, a bez natchnienia nie ma artysty. Dlatego dziś pytany o to, jak spełnia swoje marzenia, odpowiada: „Trzeba się było ośmielić i spróbować. Bo przecież świat jest na wyciągnięcie ręki. Ale najpierw trzeba tę rękę samemu wyciągnąć do świata”.

www.primomilla.com

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →