Prime Sins

Prime Sins
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/theprimesins

Grzesznicy z The Prime Sins
„Prime Sins”, czyli Grzechy Główne. Projekt za którym kryje się 3. grzeszników polskiej sceny muzycznej – duet Sound Players i Cez Are Kane.

Przez ostatnie kilka miesięcy duet SP i popularny „Ceziu” cięzko pracują nad produkcjami, a ich dwa najnowsze utwory przemawiają same przez siebie o ich pomysłowości i charakterystycznemu brzmieniu, do którego powoli nas przywczyajają grając sety DJ-skie. Mowa tu o „Analog Sin” i „Drunk Kids”.

Ten drugi mieliśmy okazję usłyszeć na enTrance 2008 w secie Cezia kiedy to od tego rozpoczęła się impreza w hali Łuczniczka. Jest to progresywna, nieco mroczna produkcja oparta na charakterystycznym bassline’ie przypominającym coś z „Electro”. Następnie powoli rozkręcając atmosferę nastał moment na bardzo ciekawy break-down i ponowną dawkę energii. Analog Sin to bratnia dusza Drunk Kids, jednak utrzymana nieco w spokojniejszej interpretacji. Projekt ten jest nowy w naszym muzycznym świecie, jednak warty uwagi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na www.myspace.com/theprimesins

Już w I dzień wiosny – 21 kwietnia światło dzienne ujrzy „4 AM” duetu Fafaq & Robson, a na singlu pojawią się remiksy od: Re-Ward, Anguilla Project i Issues. Wydany zostanie nakładem Moonrising Records.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →