Plate

Plate
Kraj:
Polska
www:
http://www.djplate.pl

Booking:
page: www.djplate.pl
mail: [email protected]
tel.: +48 606 933 906 lub +48 512 761 394

BIO:
DJ Plate aka. DJ Tinware. Pod tym pseudonimem ukrywa się pochodzący z okolic Wołomina, urodzony w 1991 roku – młody dj, który swoją prawdziwą przygodę z konsolą zaczął w 2006r. To właśnie wtedy założył on swoje własne radio internetowe. Chwilę później radio upadło i razem ze swoim kumplem stworzyli kolejne – Radio Infect Wołomin. Dwa miesiące później, przy współpracy z kolejnym wołominiakiem, chłopaki założyli w trójkę kolejne radio, o nieco prostszej nazwie – Radio Wołomin. Dzięki dużej słuchalności radia, panowie trafili do dwóch gazet i udzielili tam wywiadu na temat prowadzenia radia internetowego oraz bycia dj-em. W lutym 2008 roku odbył się zlot słuchaczy: Wielki Meeting Słuchaczy i Słuchaczek Radio Wołomin, w którym wziął udział jako dj. W Październiku wystąpił on na kolejnym, piątym już Meetingu Radio Wołomin! Młody chłopak poczuł się na siłach i będzie próbował już wkrótce dostać się do jakiegoś dużego radia.

I stało się. Dzień 19 grudnia 2008r. staje się dla niego dniem wyjątkowym i bardzo przełomowym, gdyż zostaje on prezenterem i dj-em w największym internetowym radiu w Polsce – w RadioParty.pl na kanale głównym. Już od początku roku idąc w ślady innych dj-ów grających muzykę niekomercyjną, dj chwyta się takich gatunków jak Techno, Minimal, Electro, House, Trance. Na wiosnę 2009 dee jay’a „dopadają” problemy osobiste i jest zmuszony do tymczasowego odejścia z radioparty.pl jak i przykrycia sprzętu na kilka miesięcy.

Już w czerwcu powraca on ponownie do radioparty.pl. W momencie ukończenia osiemnastych urodzin chciałby wejść w świat pod nowym dj-skim pseudonimem, który zamierza zdradzić publice w dniu swoich B-Day Party. Niestety, plany dee jay’a zostają pokrzyżowane z dniem 15 Czerwca 2009r, kiedy to zostaje usunięty jako prezenter kanału głównego radioparty.pl, czego powodem jest naganne zachowanie podczas transmisji.

Już dwa dni później zostaje on prezenterem drugiego z największych radio w Polsce – Radio Feel The Beat na kanale Club Fm. Z dnia na dzień idzie mu coraz lepiej. Zaczęły się wakacje i Tinware będzie miał niespodziankę dla słuchaczy. Już 2 lipca gra on pierwszą audycję nie za pomocą samego dźwięku, ale także obrazu. W dniu swoich osiemnastych urodzin gra audycję, na której przedstawia się jako DJ Plate i zamierza zostać już przy tym pseudonimie na stałe.

Ponad miesiąc później zauważa go Loco, dj z sąsiedniego miasta. Panowie postanawiają się spotkać. Po krótkim czasie poznaje on jeszcze kilku innych dji podczas wspólnych wystepów. Gra nie tylko w radiach internetowych jak dotychczas, ale także na zewnątrz. Rozpoczyna on swoje pierwsze imprezy po upływie 4 lat codziennej nauki fachu w domowym zaciszu. Występuje on na różnych zamkniętych imprezach okolicznościowych oraz gra w takich miejscach jak: Cafe Rondo (Kobyłka), Siesta Club (Wołomin) oraz jego największe osiągnięcie jak do tej pory, czyli I-Maxx Fantasy Park (Warszawa Sadyba).

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →