Pif P.A.F.F. dj

Informacje o artyście

P.A.F.F. - Paweł Kasperski (ur. 1990) - producent muzyki elektronicznej z Wrocławia. Paweł zaczął przygodę z produkcją w wieku, gdy większość jego rówieśników pasjonowała się wówczas przygodami „Dzieci z Bullerbyn”. 9-letni wówczas młodzieniec pierwsze kroki zaczął od prostych programów typu eJay i Magix Music Maker i zadecydował, że to jest to, czym się chce zajmować w przyszłości. W wieku 12 lat, gdy większość z nas interesowała się ganianiem po podwórku za piłką, młody P.A.F.F. zaczął produkować w FL Studio. W roku 2004 został wchłonięty w świat trance.

Pod koniec roku 2006, Paweł w zaciszu swego pokoju zaczął eksperymentować z muzyką trance, mieszając ją z electro, techno i progressive.

W lipcu 2007 Ferry Corsten dostrzegł potencjał Pawła i zaprezentował utwór "There Is No Spoon" podczas pierwszego odcinka swojej audycji "Corsten's Countdown", co niewątpliwie było ogromnym wyróżnieniem ze strony legendy muzyki trance. Następnie zdecydował się wydać ten utwór razem z remiksem stworzonym przez Sonic Division w wytwórni Flashover Recordings. Tym utworem Paweł zaistniał na scenie szeroko pojętej muzyki trance.

Paweł nie lubi szablonów. Jest otwarty na łączenie gatunków pozornie do siebie niepasujących. W swoich zasobach posiada projekty hip-hop’owe, ragga/dancehall’owe, r'n'b, drum'n'bass’owe, downtempo, synth-pop’owe, a nawet rockowe. Jego muzyka jest grana przez takich DJ'ów jak: Tiesto, Menno de Jong, Ferry Corsten, Sander van Doorn, Markus Schulz, Ronski Speed i wielu innych.

Od lutego 2008 P.A.F.F. prowadzi 2-godzinną audycję radiową "What Da PAFF?!" w cenionym na świecie radiu Sense.fm. Audycji można słuchać w każdą drugą środę miesiąca o godzinie 21:00. Przez pierwszą godzinę audycji gra Paweł, natomiast przez drugą godzinę leci gościnny set. Jak do tej pory na zaproszenie Pawła swoje gościnne sety zaprezentowali: Sied van Riel, Heatbeat, Allan O'Marshall, Dj Eco, Anguilla Project oraz Evol Waves.

W ostatnim czasie Paweł nie narzeka na brak pracy. Podpisał kontrakt na kawałek "Kornflakez" (kawałek w stylu electro-house) z house'owym sublabelem Flashover - Aleph Recordings, który prawdopodobnie wyjdzie z remiksami Jessie Vendetta i Squidfunk. Dodatkowo skończył minimalowo-tech-house'owy utwór P.A.F.F. pres. Kaspian – Injury, dla którego szukany jest obecnie odpowiedni label.

We wrześniu (wciąż ustalanym czasie), zaprezentuje w największym ukraińskim radiu Kiss.fm swojego godzinnego seta, w którym zaprezentuje wyłącznie swoje autorskie produkcje i remiksy (z czego aż 5 będzie miało swoją absolutną premierę!). Zagra „obok” takich artystów jak: Sonic Division, Paul Miller i Adam Nickey.

Do kolejnych nowości można zaliczyć także dubstepowo-breakbeatowy projekt Pawła – Hayfever. To kolejny muzyczny eksperyment, niezwykle kreatywnego artysty z Wrocławia warty Waszej uwagi.

Niedawno Paweł odnotował swój debiut za deckami w klubie Zoo w Warszawie, gdzie zagrali tacy artyści jak: Anguilla Project, Indecent Noise, Andre Glensk. Miejmy nadzieję, że coraz częściej będziemy mogli widzieć i słyszeć Go na imprezach klubowych i eventach w naszym kraju, na co niewątpliwie P.A.F.F. zasługuje.

Wydawnictwa:
2008 Texas Rangerz (P.A.F.F. & Gudowski) – Audio Title 01 [Audioholics Anonymous]
2008 P.A.F.F. pres. KSP – Don't give up [Tranceflo Records]
2008 P.A.F.F. – From king to finch / Shabby [Flashover Recordings]
2007 P.A.F.F. pres. Paul Spidey – Techminator 012 [Tekelec]
2007 P.A.F.F. – There is no spoon [Flashover Recordings]

Remiksy:
2008 Myon - Albion (P.A.F.F. Remix) [In Trance We Trust]
2008 Jamaster A – One Night In Beijing (P.A.F.F. Tech Mix) [Spinnin']
2007 Maciej Pańczyk – 5000 Electrons (P.A.F.F.'s Silly techmix) [Akkamuzik]
2007 Shifted Reality – Fuerte (P.A.F.F. Remix) [Neuroscience]

Aktualności

  Artykułów ()

  Pif P.A.F.F.

  • Kraj: Polska
  • Miasto:
  • Team:
  • WWW:

  Pozycja w rankingu

  50/ 1590Głosuj

  Nadchodzące imprezy

  Fani

   brak fanów...

  Imprezy promowane

  ENJOY by Tom Forester

  ENJOY by Tom Forester

  17 grudniaPacha Poznań
  This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

  This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

  18 grudniaPacha Poznań
  New Year's Eve 2022

  New Year's Eve 2022

  31 grudniaX-Demon Wrocław
  A State Of Trance 1000 - Krakow

  A State Of Trance 1000 - Krakow

  12 marca 2022TAURON Arena Kraków
  Dreamstate Europe 2022

  Dreamstate Europe 2022

  23 kwietnia 2022Arena Gliwice
  Mamry Festival 2022

  Mamry Festival 2022

  29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  21 października 2022TAURON Arena Kraków

  Imprezy

  Piątek, 17 grudniaSobota, 18 grudniaŚroda, 22 grudniaSobota, 25 grudnia