Pet Duo

Pet Duo
Kraj:
Brazylia
www:
http://www.petduo.com

Zjeździli wszystkie kontynenty świata, grali na wszystkich liczących się festiwalach muzyki techno. Mocnymi bitami bombardowali już większość bardziej znanych klubów na świecie .
Mowa oczywiście o diabelskim duecie z Brazylii – PET DUO
Członkowie, Ana i David grają ze sobą od ok 11 lat i niedawno postanowili sformalizować swój związek oraz przenieść się do Europy a konkretnie do Berlina.
Ich didżejska kariera nabrała tempa gdy poznali żywą legendę, która gościła także na poprzedniej edycji Electrocity – Dj RUSH’a, który pewnego razu zabrał ich na tour po Europie by suportowali go podczas jego występów. W każdej z lokalizacji w jakiej wówczas się pojawili, spotkali się z pochlebnymi opiniami co sprawiło, że na ich występy zaczęła przychodzić coraz większa publika. Po zakończeniu tour po starym kontynencie rozbrzmiały się telefony, skrzynki agencji Kne Deep pękały od nadmiaru ofert bookingowych. Zaczęło się na dobre. Europa wschodnia, zachodnia, północna oraz południowa, kluby mniejsze i te większe oraz najbardziej prestiżowe festiwale. W czym tkwił ich fenomen? Rzadko się zdarza by didżejskie duety były tak dobrane. Szaleni, zawsze uśmiechnięci i niezwykle sympatyczni, uwielbiający oraz szanujący fanów, którzy przychodzą na ich występy.
Oprócz djki, Pet Duo ma także na swoim koncie płyty na najbardziej znanych labelach, oraz od czasu do czasu prezentują live act korzystając z szerokiego zaplecza sprzętowego.
W ubiegłym roku Ana i David postanowili założyć własną wytwórnię o nazwie CAUSE Recordings, której obszarem działania jest ciężka i dynamiczna odmiana techno.
Polskę zawsze miło wspominają a szczególnie po tym, jak w ubiegłym roku w jednym z warszawskich klubów zorganizowano urodziny Any, kiedy to fani przynieśli mnóstwo prezentów, drobiazgów oraz butelke szampana. Z doświadczenia wiemy, że i na ElectroCity) dadzą wielki show, jak to mają w zwyczaju.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →