Paul Thomas

Paul Thomas
Kraj:
Wielka Brytania
www:
http://www.myspace.com/djpaulthomasuk

Jego utwory grają tacy DJ’e jak Sasha, Pete Tong, Deep Dish, czy Steve Angello, a Nic Fanciulli powiedział o nim, że jest „jednym z najświeższych i konsekwentnych DJ’ów w całym środowisku”.

Kariera Paula Thomasa rozpoczęła się równo 10 lat temu, gdy zauważył go Steve Gerrard z Bedrocka podczas gdy Paul grał na Stereo and Sundissential. Jednak dużym przełomem była propozycja zagrania na Godskitchen w 2003 roku. Zagrał 6-godzinny set na New York’s Eve, który sprawił, że zdobył wielu nowych fanów i tytuł oficjalnego rezydenta największego brandu klubowego w Wielkiej Brytanii. W ciągu ostatnich czterech lat Paul grał na imprezie z cyklu Godskitchen więcej razy niż jakikolwiek inny dj. Grał obok takich gwiazd jak Deep Dish, Tiesto, Sasha, Erick Murillo, Carl Cox, John Digweed, Layo & Bushwacka!, Xpress2 czy Fergie.
W 2003 roku Paul zadebiutował na Global Gathering na Ukrainie, na scenie głównej gdzie grali również Gabriel & Dresden. Organizatorzy byli zachwyceni jego występem do tego stopnia, że Paul otrzymał miejsce w rozkładówce na scenie Kiss FM gdzie grał przed główną gwiazdą sceny – Stevem Angello. Na Global Gathering grał przez kolejne 4 lata, a w 2007 występował m.in. w USA, Ameryce Południowej, Azji i Europie. W tymże roku Paul zaczął również intensywniej produkować muzykę. Wiele godzin spędzonych w studio przyniosło efekt w postaci licznych, bardzo udanych remiksów, takich jak choćby DA Hool – Meet me At the Love Parade (Data Records); Josh Wink – Higher State (Strictly) oraz D Ramirez & Mark Knight – Columbian Soul (Toolroom). Stworzył też udane własne produkcje, takie jak np. “Slubberdegullion”, wydana przez Toolroom Records. Plany Paula Thomas’a na rok 2008 są olbrzymie. Rok ledwo się zaczął, a jemu już udało się wydać dużą liczbe remixów i własnych produkcji, takich jak Deadmau5’s Not Exactly for Data, czy klasyczny hymn z roku 1999 Ariel’s A9 dla Newstate. Za wcześniej wydane i bardzo dobre remiksy trzeba też uznać Sander Kleinenberg – My. Lexicon czy Underworld – Jumbo (Paul Thomas & Mark Gillespie’s Dex In The Summer Edit).
Thomas rozkręca się w niesamowitym tempie, wystarczy spojrzeć na jego bookingi na myspace.com by się przekonać, że ten dj jest naprawdę zapracowany. Oprócz licznych imprez, na których będzie grał, planowana jest współpraca z Micky Slim, Funkagenda, Jerome Isma-ae i Redanka.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →