Paul Miller

Paul Miller
Kraj:
Polska
www:
http://www.paulmiller.eu

Paul Miller
Jego prawdziwe imię i nazwisko to Paweł Meller.
Urodził się 12 marca 1985 roku w Touniu, gdzie mieszka do dziś.
Paul Miller jest artystą już dobrze znanym na światowym rynku muzyki klubowej.
Dzięki współpracy z takimi artystami jak Manuel Le Saux (singiel „Sunny Day” czy Hymn EnTrance 2008), Aly & Fila (ogromne wsparcie, utwory „Galaxy” i „Memories Of Love” w ich labelu – Offshore, nadchodzące w 2008 roku), Jon O’Bir („Crystal Source” wydane w Conspiracy), John Askew (początek współpracy z Discover Records), Paul wszedł do kręgu czołowych dj’ów i producentów.

Spojrzenie w przeszłość…
Pierwszy sukces przyszedł z singlem „Jaarbeurs” (wyprodukowanym z Ronaldem De Foe), wydanym w 2006 roku, który zyskał support od wielu znanych dj’ów. Bieg wydarzeń w 2007 był dowodem na to, iż Paul może stanąć w jednym rzędzie z najlepszymi. Support od takich gwiazd jak Paul Van Dyk („O.T”), Armin Van Buuren („Crystal Source” w ASOT 313, „Memories Of Love” w ASOT 326, Dimitri Fedorov – „Falling Of Stars” w remiksie Pawła w ASOT 334 i 335), Ferry Corsten (ogromny support dla „Crystal Source” i remiksu Pawła dla Dimitri Fedorov – „Falling Of Stars”), Jose Amnesia („O.T.” na Sunrise Festival 2007)i cała reszta ze swiatowej czylówki: Aly & Fila, John O’Callaghan, Sean Tyas, John Askew, Jon O’Bir, Bobina, Sebastian Brandt, Kamil Polner, Manuel Le Saux, DJ Choose, Airbase, Tom Colontonio, Markus Schossow, Agnelli & Nelson, Solarstone był częścią jego marzeń, które stały się rzeczywistością i dały mu szansę na robienie remiksów dla najlepszych (np. dla Alexa Bartletta)…
Rok 2007 to powód do dumy również z powodu pierwszego wydania na vinylu, który to wciąż jest wyznacznikiem jakości – singiel „Sunny Day” został wyprodukowany we współpracy z Manuelem Le Saux, wypełniony listą świetnych remiksów i wydany w Drizzly Records. Sukcesy Pawła doprowadziły do spełnienia kolejnego marzenia Pawła.

Pod koniec 2007 roku Paul został wcielony do swojej ulubionej rodziny labeli – Recoverworld. Od tej chwili zaczął współpracę z prawdopodobnie najlepszą obecnie drużyną w świecie muzyki trance. Dołączył do fantastycznej drużyny: Sean Tyas, John O’Callaghan, Bryan Kearney, Tom Colontonio i wielu więcej… Wystarczy powiedzieć, że Paweł podpisał już dużą liczbę utworów do takich labeli jak: Discover, Flux Delux i Eve Records. Pierwsze tłoczenie vinyla singla „Eve Gaze/Renovatio”, wydanego w Eve Records, zostało wyprzedane w tydzień – czy można wyobrazić sobie lepszy początek współpracy? To pewne, że warto czekać na kolejne utwory od tego młodego artysty.

Początek i pierwsze sukcesy 2008 roku przyniosły Pawłowi okazję to grania na najlepszych imprezach i eventach: EnTrance w Marcu 2008 (Paul przygotował również hymn tej imprezy, wspólnie z Manuelem Le Saux) i Global Gathering Poland latem 2008… Szukajcie Pawła również w swoich lokalnych klubach, na terenie całej Polski i Europy – być może gra tam dzisiaj?

Paul Miller jest z pewnością marką wartą zapamiętania na rok 2008, bowiem ten rok może należeć właśnie do Pawła. Muzyka trance posiadła nowe dziecko, być może dziecko, na które wszyscy czekaliśmy…

Sczególowe Informacje na temat wydawnictw i bookingu na www.paulmiller.eu

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →