Patric La Funk

Patric La Funk
Kraj:
Niemcy
www:
http://www.myspace.com/patriclafunk

Remixował utwory wielu artystów: Deep Dish, Eric E, Martijn Ten Velden czy choćby ostatnio szlagierowy D.Ramirez’a & M. Knight’a – Columbian Soul – to tylko garstka jego dokonań. Na co dzień związany z wytwórniami Toolroom Records, Housesession, Superstar.

Patric La Funk urodzony w Niemczech w mieście Bochum w 1982 roku. Zasłynął w świecie muzyki remiksując takich artystów jak Axwell, Steve Angello, Dave Spoon, Noir, Sharam (Deep Dish), Moguai, Da Hool, Roman Salzger. Przez ten cały czas był także rezydentem legendarnego klubu 18 Carats w Bochum.

W swoich produkcjach, remixach i dj setach umieszcza elementy standardowych brzmień house dodając brzmienia z pokroju electronic i progressive, a wszystko po to aby było to szczególnym i efektownym przeżyciem dla klubowiczów.

Jego druga miłością muzyczna jest soulful house. Wraz z przyjacielem Timo Beckerem tworza duet Skydrive i nagrywaja dla Housession Records – wytworni wydającej nieco lżejsze odmiany house. W najbliższych miesiącach światlo dzienne powinny ujrzec produkcke Patric’a
wydane w jego wlasnym labelu – Trusted Trax.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →