Patrick Prada

Patrick Prada
Kraj:
Polska
www:
http://patrickprada.pl

Swoje pierwsze kroki DJ’skie stawiał za wirtualną konsoletą. Pasją do muzyki zarazili go wujek z kuzynem. DJ Arab (kuzyn) był wtedy rezydentem jednego z lubskich klubów – Club Zoo.
Kiedy był 10-letnim chłopcem zobaczył wujka „przy pracy” i postanowił, że kiedyś sam tak zagra. Od tamtej pory, zafascynowany światem clubbingu, uparcie dążył do osiągnięcia postawionego sobie celu. Pod okiem wujka odkrywał tajniki mixowania: właściwego robienia przejść i doboru piosenek. Tak na dobry początek. Oczywiście nie wszystko szło od razu po jego myśli…

Na scenie klubowej pojawił się w 2006 roku, podczas świątecznej imprezy (Christmas Party). Chyba nigdy nie zapomni dnia, kiedy to pierwszy raz stanął za konsoletą przed większą publicznością. Od stóp do głowy wypełniał go stres zagłuszający wszystkie myśli przelatujące w mgnieniu oka przez jego głowę. W klubie pełno ludzi, a za sterami on – 14-letni chłopak. I tak zaczęła się kariera ówczesnego DJ’a Prażana.

Obecnie jest znany pod pseudonimem artystycznym Patrick Prada i razem z Mr. Chrise’m (CJ Antoine) rozkręcają najlepsze imprezy z studenckim klubie Witkacy w Słubicach.
Zanim jednak Słubice poznały jego talent muzyczny pokazał się za konsoletą wielu klubów t.j Panama (Rzepin), Piramida (Łupowo), ZOO (Lubsko), Studnia (Słubice). Wygrał półfinał konkursu DJ w klubie V.I.P. Przejść do dalszego etapu niestety nie mógł, z powodu problemów osobistych i wyjazdu do pracy w Holandii.
Oczywiście los płatał mu również figle. 7.01.2011r w trakcie trwania jednej z weekendowych imprez w Piramidzie, klub mieszczący się w Łupowie koło Gorzowa Wlkp., został przymusowo zamknięty i krótko mówiąc nasz młody DJ „został na lodzie”. Kryzys trwał, na szczęście, niedługo, bo już tydzień później Patrick Prada dostał propozycję wspólnego grania właśnie z CJ Antoine’em. Do dnia dzisiejszego jego muzyka porywa na parkiet ludzi w Słubicach.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →