Panic System aka Adrian Potok

Panic System aka Adrian Potok
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/panicsystem

Panic System czyli Adrian Potok już od wczesnych lat młodości wykazywał zafascynowanie muzyką elektroniczną, która jak twierdzi, jest jego drugą miłością. Początkowo największy wpływ na jego gust muzyczny wywarła twórczość takich artystów, jak Chemical Brothers, Coldcut, Daft Punk, Depeche Mode, Massive Attack, Apollo 440 i The Prodigy.

Swoją przygodę z miksowaniem rozpoczął od programów komputerowych Traktor DJ Mixer i Mixvibes. Wkrótce wszedł w posiadanie swojego pierwszego profesjonalnego sprzętu i rozpoczął intensywną pracę nad zgłębianiem sztuki łączenia utworów i budowania klimatu w swoich setach. Z biegiem czasu zaczął eksplorować coraz bardziej wysublimowane i nietuzinkowe brzmienia aż wyrobił sobie swój własny styl będący mieszanką brzmień deep, progressive, techno, electro i minimal.

Jego pragnienie przybliżenia swojego stylu muzycznego szerszemu gronu odbiorców zaprowadziło go za konsolety kilku poznańskich klubów m. in. Cafe Mięsna, Cafe Novowiejska, w Starym Kinie, Sansibar, Squot Rozbrat czy IQ club gdzie jego sety były przyjmowane z entuzjazmem. W międzyczasie, wspólnie z przyjacielem Jacobem Torresem stworzyli projekt „The Origin of Voices”. Pod tą nazwą przez okres roku prowadzili audycje poświęconą elektronicznej muzyce tanecznej na antenie radia Afterhours. fm.

Warto również wspomnieć o ważnym momencie w jego karierze jakim jest Wiosna 2009 kiedy to rozpoczął organizację własnego cyklu imprez pod nazwą Eclectic Nite. Konsekwetnie realizuje swoją wizję, zapraszając na każdą kolejną edycję coraz to ciekawszych artystów. W ramach pewnej muzycznej formuły, zaproszeni goście starają się zaprezentować swój
własny styl i muzyczne fascynacje dzięki temu każda z imprez ma swój niespotykany, niepowtarzalny klimat.

Adres URL w MySpace:
www.myspace.com/panicsystem

Promo Mix Spring 2009:

http://soundcloud.com/potocki/potocki-the-origin-of-voices-winter-09-10

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →