owoc

owoc
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/djowoc

DIRTY FRUIT aka OWOC- młody i ambitny DJ/Producent/Organizator

Pierwsze swe kroki jako DJ zaczynał stawiać pod koniec 2007 roku w Klubie Sonar. Od tamtej pory jego życie nabrało „muzycznego tempa” Szybko po swoim debiucie został zwycięzcą w Gwiazdkowym Turnieju Djów w klubie BROWAR Piła oraz objął rezydenturę Klubie Pama, w swoim rodzinnym mieście, gdzie pełnił tą role przez kolejne 2 lata.

Jednak zawsze jego marzeniem było wystąpić na dużej scenie, u boku gwiazd. W 2011 roku jego marzenie spełniło się. Właśnie wtedy zorganizował pierwszą edycje Beach Party „Gramy z Sercem” Impreza okazała się wielkim sukcesem. W czerwcu tego roku odbyła się już III edycja tego festiwalu, gdzie Dirty Fruit , mógł zaprezentować swojego seta dla przeszło 8 tys. klubowiczów!

Official aftermovie: http://youtu.be/J8TNzgg_bU

Wakacje 2013 były dla niego bardzo “owocne” 🙂 ponieważ wystąpił na dwóch kolejnych festiwalach: Summer Festival w Pile oraz na House Music Village w Uniejowie, po zdobyciu pierwszego miejsca we wcześniejszym konkursie Djskim.

Official aftermovie: http://youtu.be/cceJIB7X1Zk

Live set: https://soundcloud.com/owoc/hmv-17-08-2013

Aktualnie Owoc’a możemy usłyszeć w nowo otwartym klubie Cube w Poznaniu, gdzie pełni rolę rezydenta oraz w cyklicznym podcaście “Dance With Me” , gdzie umieszcza wyselekcjonowane kawałki muzyki EDM.

Oprócz samego grania Dirty Fruit zajmuje się również produkcją muzyki. Zapowiada, że jeszcze w tym roku ujrzą światło dzienne jego dwa nowe single.

Booking:

M&K Events:
[email protected],
886-020-281

https://www.facebook.com/DjOwoc

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →