Overbizz

Overbizz
Kraj:
Polska
www:
http://www.overbizz.info

Overbizz, to tak naprawdę Dawid Korpała. DJ i Producent pochodzący z Krakowa, który swoją przygodę z muzyką elektroniczną nawiązał mając 14 lat.

Z początku była to muzyka komercyjna grana głównie w rozgłośniach radiowych lecz po krótkim czasie natrafiał na coraz ambitniejsze gatunki muzyki elektronicznej aż nadszedł przełomowy moment w jego życiu i natrafił w 2005 roku na film DVD z imprezy organizowanej przez organizację Q-Dance – Qlimax. Od tamtego momentu jest zakochany w mocniejszych odmianach muzyki elektronicznej – Hardstyle oraz Hardcore. Niedługo potem zaciekawił go DJ’ing oraz Producing.

Od 2008 roku można go usłyszeć na wielu hardstyle’owych imprezach takich jak np. Kings of Hardstyle (Energy 2000), Members of Hardstyle (Mega Club) czy Hardstyle Night (Wyższy Wymiar). Podczas każdych tych imprez miał okazję supportować wielu polskich jak i zagranicznych artystów takich jak np. Vecino (NL), Mobius (NL), Luna (NL), Technoboy (IT), Headhunterz (NL) czy też Zany (NL). Na swoich występach spotyka się z dużym entuzjazmem publiczności co motywuje go do grania coraz lepszych setów aby były zapamiętane na bardzo długo.

W 2011 roku miał okazję wystąpić na Toxicator Poland.

W jego setach przeważa mocny kick, bass i melodie które nie jednego zachęcą do zabawy. Swój styl grania ukierunkował na jak najmnocniejszy dobór tracklisty mieszcząc się w tym do 155bpm lecz równie dobrze czuje się w mocniejszych klimatach grając Hardcore.

Obecnie Overbizz współpracuje z wieloma producentami z kraju jak i zza granicy co w niedługiej przyszłości powinno zaowocować w jego produkcje muzyczne.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →