Outlaw

Outlaw
Kraj:
Polska
www:

Łukasz – Outlaw na co dzień mieszka w Osieku, a uczy się w Bydgoszczy. Był tylko, a może aż zapalonym klubowiczem do czasu kiedy przez przypadek nie mając jeszcze pojęcia o miksowaniu został zmuszony o zastąpienie DJ za konsolą. Spodobało mu się i złapał tego bakcyla. Od tego czasu pierwsze kroki stawiał u boku DJ Q-Bassa (www.musicrotation.pl) . Dzięki jego życzliwości miał dostęp do profesjonalnego sprzętu i mógł zagłębiać się w tajniki DJskiego fachu. Z czasem „doszukał” się miłości do mocniejszego beatu, różnego od tego który prezentował jego „nauczyciel”. Po niedługim okresie został posiadaczem własnej konsoli i mógł szlifować swoje umiejętności.

Ukierunkował się na TECHNO. Szczególnie lubi klimaty Hard Techno z szczególnym ukierunkowaniem na GERMAN TECHNO i BANGIN TECHNO, gdzie siła mocnego uderzenia bassu pobudza jego dusze do życia! W chwilach wytchnienia lubi zagrać DEEP TECHNO w dźwiękach którego również czuje się bardzo dobrze!

Miał przyjemność grać z takimi DJ jak:

CARLA ROCA
DJ W
DJ Gregory
DJ Hosse
DJ C-Tite
Marcue H
DJ Q-Bass
DJ Lucas
Seb Brandt
DJ Waldo
Adam Novy

Brał udział w kilku konkursach DJ’skich między innymi:

– „Ogólnopolski przegląd DJ – MŁODE WILKI” w klubie BLUE w Staroźrebach k/Płocka, gdzie był finalistą i zajął 4 miejsce!

– Konkurs Młodych Talentów który odbył się w styczniu 2007 roku w klubie Manhattan w Czekanowie k/ Ostrowa Wlkp. , zdobył tam wyróżnienie.

– DJ’s Paka Cup, odbywający się w klubie PAKA w Mieleszynie k/ Gniezna.

Grał w takich klubach jak:

BLUE DISCO @ Staroźreby k/Płocka
Manhattan @ Czekanów k/Ostrowa Wlkp.
Paka @ Mieleszyn k/Gniezna
Pokusa @ Osiek n/Not.
Pokusa @ Wysoka
CITY CLUB @ Bydgoszcz
Pepper @ Bydgoszcz
Spik @ Koronowo k/Bydgoszczy

W niektórych gościł wielokrotnie!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →