NoToMash

NoToMash
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/notomash

Dj i producent z okolic W-wy. Z początku zakochany w brzmieniach funky, vocal, french house prezentowanych przez takich artystów jak Clamaran czy Roger Sanchez. Po wysłuchaniu seta Mariki zakochał się w brzmieniach progressive. Mimo uczuć, którymi darzył swoje muzyczne korzenie, czuł jednak, że potrzebuje odmiany. Momentem przełomowym dla jego świata muzyki były warsztaty dj’skie organizowane w klubie Piekarnia, po których chciał grać już tylko progressive. Jednak nie zamykał się tylko w tym gatunku, uwielbiał mieszać „połamane beat’y” z lewitującymi(choć nie usypiającymi) dźwiękami oraz z tribalem. Rok po zaczęciu przygody z mixowaniem, zaczął produkować własne utwory. Charakter jego kompozycji zmieniał się z tym, co grał i słuchał. Z początku był to funky, vocal house, później nastał czas na produkcje w znacznie bardziej agresywnym, mrocznym tonie. Dzięki swym nagraniom dostał się do finałowej piątki w konkursie Coke Live Fresh Noise gdzie miał okazje zagrać u boku takich gwiazd jak Dj Bert(Boogie Mafia) oraz Smolik.

Po półtorarocznej absencji, powrócił wygrywając konkurs na remix dla SAMEGO Martina Solveiga. Jego remix określany jako electro house, utrzymywał się przez wiele tygodni na liście najchętniej kupowanych utworów, francuskiego producenta.
Zachęcony sukcesem powrócił do produkcji przeznaczając na nauke wiele tygodni, w międzyczasie grając na paru imprezach (min. Warsaw Massive)… NoToMash marzy o tym by rzucić pracę i móc robić tylko to, co kocha, czyli muzykę. Przeznaczając na to każdą wolną chwile zawsze stara się udoskonalać swoje umiejętności techniczne i coraz bardziej zaskakiwać.

Muzycznie oscyluje wokół electro, zahaczając o progressive a kończąc na minimalu i tech-housie. Słychać to w jego setach oraz produkcjach.

Niedługo wydany będzie kolejny jego remix, szczegóły pod koniec października!!!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →