Noise Project

Noise Project
Kraj:
Polska
www:
http://www.stageserwis.pl

Począwszy od amatorskiego grania od 2002 roku, profesjonalnie na scenie od 2006 roku.
Zaczynając jako oświetleniowiec i rezydent malutkiego klubu cały czas szlifował swoje umiejętności w różnych stylach muzycznych zanim wybrał swój idealny kierunek.
Zainspirowany muzyką z holenderskich imprez rozpoczął wdrażanie tego stylu jeszcze w tym samym roku, co przyjęło się ze znacznym poparciem wśród publiki.
Od 2006 roku także organizował i nagłaśniał wiele imprez prywatnych, gdzie kontynuował eksperymenty muzyczne oraz poznawał tajniki gry z różnych urządzeń.
Jako osoba otwarta na nowoczesne technologie wciąż szukał idealnych rozwiązań na scenie i w klubach.
W 2008 roku wszedł w posiadanie nagłośnienia plenerowego, co dało mu sporą niezależność w graniu prywatnych imprez na czym się skupiał aż do 2010 roku.
Występując pierwszy raz na Meeting & Melange 2010 Forest Edition z własnym nagłośnieniem i oświetleniem wstąpił w końcu w szeregi Dj’i z FTB. Grając gościnnie w okolicznych klubach zawitał także na Dream’s Night 2011 w Żmigrodzie i kolejnym zlocie FTB w Skorzęcinie (2011), wystąpił z takimi artystami jak Niklas Venn (Tunnel Electrocity), Sklodowski, D.B.J, Silvershine, CMK i inni. Obecnie często występuje w Polskich klubach i na imprezach prywatnych, Oficjalny DJ i prezenter dla ADJ Group Poland.

Za konsoletą: MIDI / Vinyl DVS / CD/USB

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →