Nic Chagall

Nic Chagall
Kraj:
Niemcy
www:

Nic Chagall (prawdziwe nazwisko Claus Terhoeven) jest liderem formacji Cosmic Gate, która odnosiła wówczas olbrzymie sukcesy, głównie dzięki: „The Drums”, „Exploration of Space”, „Raging feat. Jan Johnston”, „Fire Wire” czy nieco nowsze „I feel Wonderful”, „Should’ve Known” oraz „Analog Feel”. Te właśnie utwory pomagał tworzyć Nic Chagall.
Gdziekolwiek pojawi się połowa duetu Cosmic Gate, zawsze przyjmowany jest z entuzjazmem. Dzięki wydanym trzem albumom, nie ma miejsca na świecie, w którym nie słyszało się o Cosmic Gate, czy też o aliasie jednego ze współtwórców tego niemieckiego duetu – Nic Chagall.
Nic Chagall grał dla klubowiczów na każdym kontynencie, jego sety bawiły ludzi na takich imprezach jak: Nature One, Mystery Land, Trance Energy oraz Creamfields. W 2006 roku zagrał na dwóch największych festiwalach w Holandii – Mystery Land oraz Dance Valley, każdy z tych festiwali zgromadził po 50.000 klubowiczów.
Dzięki wieloletniej pracy Nic Chagall wyrobił znakomite umiejętności, a dzięki nim renomę bardzo dobrego DJa. Nagranie solowe „Monday Bar” z 2006 roku osiągnęło olbrzymi sukces – miało niepowtarzalny klimat. Po nim ukazało się „What You Need” – mieszanka progressive trance i rocka. Ten utwór jest wciąż grany przez największe gwiadzy sceny trance i progressive, takie jak Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Tiesto, Ferry Corsten i Cosmic Gate.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →