Nessen

Kraj:
Polska
www:
http://www.djnessen.ultrahost.pl/

Jestem DJem i Producentem muzycznym pochodzącym ze śląska.
Wszystko zaczęło się od współprac muzycznych z pewnym DJem. Początki jak początki były bardzo wyboiste ale teraz jest o wiele lepiej.
Nasza współpraca zaczęła się od zwykłych mixów robionych wyłącznie dla siebie na domowym komputerze. Jednak z czasem zwykła przyjemność przerodziła się w pasję.

Tworzenie owych mixów przestało dawać 100 % satysfakcji i pragnąłem czegoś więcej. Postanowiłem zacząć tworzyć własne utwory i remixy dla polskich producentów jak i zagranicznych.

Wykonałem kilkadziesiąt remixów oraz swoich produkcji ( więcej w dziale Music),które są grane w wielu polskich klubach i dyskotekach.
Pierwsze kroki z konsoleta stawiałem w 2002 roku w Zabrzańskich klubach, lecz po krótkim czasie zostałem rezydentem 2 klubów Babilon (Gliwice) oraz Retro (Zabrze).Od tamtej pory gościłem za konsoletą w wielu klubach i dyskotekach.

Moim głównym nurtem muzycznym jest muzyka Trance, House oraz DanceCore. Grałem z wieloma sławami polskiej jak i zagranicznej sceny klubowej (Dj Isaac (Holandia), Base Attack,C-Bool, Hospital DJs, GeeSee & Ra-Fee, Not Complete DJs, Exterminal-DJ D Vs TJ Collective, DJ Hogat, Forseco, MBrother, Daimos & Relative, Enclava, DJ Basse, Grassowa, ClubRider, DJ Lazzaro, Paul Van Grassmand, Enigmato, Casteam, N.E.R.O.S., Skydriver, Dj Justin And More)

Należę do agencji koncertowej DJ Preacher Pro Booking która
Blokowała występy takich gwiazd jak DJ Tiesto czy Benny Benassi.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →