Nastia

Nastia
Kraj:
Ukraina
www:
http://www.facebook.com/nastia.official

Wśród ukraińskich i zagranicznych fanatyków muzyki techno, Nastia uważana jest za najcharyzmatyczniejszą wśród kobiecych artystek. Jej występy nie mogą pozostać obojętne dla absolutnie nikogo. Zawsze prowadzą one słuchaczy do niezwykle pozytywnej reakcji i niemal duchowych uniesień. A to wszystko dzięki tej dzikiej energii zmierzającej do ekstremalnych uniesień poprzez niezwykle wielki ładunek emocji i namiętności.

Ta posiadaczka nieskazitelnej słowiańskiej aparycji podczas występów łączy się emocjami z tłumem, zachowując niezwykłą naturalność ponieważ muzyka jest jej pasją i żyje wewnątrz niej. Bez wątpienia są to cechy artysty potrafiącego stworzyć doskonały nastrój i częściowo zmienić świat na lepszy!

Mimo jej młodego wieku, dzielnie stawia czoła trudnym lecz nobilitującym zadaniom jako Ambasador Republiki „Kazantip” w Kijowie. Doskonale zarządza swoją marką cyklicznych występów i audycji radiowych „Propaganda” w najpopularniejszej ukraińskiej rozgłośni radiowej (i jednej z najpopularniejszych w Europie) „Kiss FM”. Nastia bez wątpienia plasuje się na podium najlepszych ukraińskich artystów. Dodatkowo, niewielu klubowych artystów na świecie może pochwalić się tak napiętym harmonogramem występów jak Nastia.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →