Namteh

Namteh
Kraj:
Polska
www:
http://www.djnamteh.pl

Dj Namteh –
to prywatnie Paweł Hetman, urodzony i mieszkający w Krakowie utalentowany dj młodego pokolenia, który idąc własną ścieżką zdobywa coraz większe doświadczenie, a to zkolei przekłada się na sukcesy w wielu zawodach dj’skich oraz coraz większą ilośćbookingów w klubach całej Polski.

Wszystko zaczęło sie w wieku 16 lat, kiedy to kolega zabrał go na pierwszą profesjonalną imprezę o charakterze klubowym. Wówczas miał okazję zobaczyć jak wygląda sprzęt dj’ski i jaka panuje w klubie atmosfera. Tak z imprezy na imprezę uczył się dj’skiego fachu. Było to dla niego jednak mało. Głody dj’skiego życia postanowił zapisać się na profesjonalny kurs. To tam mógł poznać wszystko od podstaw i spotkać ludzi, którzy bawili ludzi jeszcze w latach 70-tych XX wieku.

Nie zważając na brak znajomości zdobywał publiczność w klubach, w których miał okazję zaprezentować swoje umiejętności. Nocy klubowych zaczęło przybywać w szybkim tempie i tak granie przerodziło się w pasję, która trwa aż do dziś! Pozytywna energia przekazywana podczas gry często sprawiała, że goście zgromadzeni klubie wpadali razem z nim w trans przy setach muzycznym przez niego prezentowanych.

Dziś Dj Namteh to osoba z ukształtowanymi przekonaniami muzycznymi – gra to co mu się podoba i uważa, że pociągnie ludzi w klubie! Po prostu gra dobra muzykę dla ludzi. Preferuje dźwięki, przy których nie da sie stać obojętnie. Kocha house w wielu odmianach (pumping, vocal, latino, electro, …), jednak nie ogranicza sie do jednego stylu muzycznego i czesto eksperymentuje mieszając klimaty, tak by jego sety były wyjątkowymi przeżyciami dla niego i klubowiczów. Obecnie w każdy weekend i nie tylko) odwiedza kluby, gdzie daje ludziom dawkę pozytywnej, a przede wszystkim energetycznej muzyki. Często jego występom towarzyszą pokazy pirotechniczne czy innego rodzaju atrakcje – niespodzianki, co daję jeszcze więcej doznań a całość wydarzenia muzycznego pozostawia wiele niezapomnianych wrażeń.

Jest wielokrotnym uczestnikiem i finalistą wielu zawodów dj’skich. Trzykrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski Dee Jay’ów, aby w roku 2009 zdobyć to najwyższe – tytuł Mistrza Polski Dee Jay’ów. W kolejnym, 2010 roku zdołał wywalczyć v-ce mistrzostwo potwierdzając jednocześnie, że pozostaje jednym z najlepszych w Polsce. Także w roku 2010 miał zaszczyt otwierać Wow Night! – największą klubową imprezę sylwestrową w Europie! Również tej nocy, miał przyjemność bycia Dee Jay’em artystki światowego formatu – Kelis!

Zatem wniosek jest prosty – warto wybrać sie na noc z jego udziałem w klubie…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →