Myon & Shane 54

Myon & Shane 54
Kraj:
Węgry
www:
http://www.myonandshane54.com

Myon & Shane 54 może i nie mają długiej historii, ale zdołali osiągnąć, godny uwagi sukces, dzięki produkcjom i remiksom, które stworzyli.W pierwszej kolejności, duet rozpoczął działać osobno, chociaż Shane 54 & Myon generalnie istniał.
Remiksy dla Paula Oakenfolda, Above & Beyond oraz wytwórni Vandit – to z jednej strony. Z drugiej jednak trzykrotne wydawnictwa dla Black Hole Recordings. Panowie faktycznie rozpoczęli pracę jak prawdziwy zespół, a nie tylko dwóch gości, którzy zdecydowali się współpracować przez kilka miesięcy.

“Posiadamy tę niesamowitą więź muzyczną” – mówi Myon, 24-letni Węgier, pochodzący z południa (Szeged). “Kiedy jeden z nas rozpoczyna “muzyczne zdanie”, drugi je zakańcza, tak jak to powinno być. Trochę to dziwaczne, ale bardzo pożyteczne: razem jesteśmy bardzo efektywni.”
Muzyka mówi sama za siebie; remiks “Andy Moor & Carrie Skipper – So Much More (Myon & Shane 54 Remix)” zdobył pierwsze miejsce w jednym z najbardziej znanych, internetowych “sklepów muzycznych” – Beatport.com.

W ciągu kilku tygodni trzy remiksy w ich wykonaniu zostały wybrane jako “Record Of The Week”, w cotygodniowej audycji Above & Beyond – Trance Around The World. W tejże audycji mieli okazję wystąpić, a jak się później okazało, 30-minutowy set został okrzyknięty jako “Guestmix Of The Year”. Nawiasem mówiąc wywołało to wyraźne poruszenie na forum Anjunabeats.

Jeden z ich autorskich utworów – “Not A Lot Left”, również okazał się wielkim w wytwórni Anjunabeats: znalazł się on bowiem na kompilacji Above & Beyond – “Anjunabeats Vol. 6”. Autorzy sami twierdzą, że tamtego lata, to właśnie ten kawałek był ich najlepszą produkcją. Tak więc co tu dużo mówić: duet został bardzo dobrze przyjęty i polubiony przez trio 😉

Ale to był dopiero początek: po tym jak “zagościli” na kompilacji Armin’a van Buuren’a – “A State Of Trance 2008” (oraz niezliczoną ilość razy w jego audycji radiowej), Myon & Shane 54 zostali poproszeni o zremiksowanie “Never Say Never” do nowego albumu Armina – “Imagine The Remixes”.

“Wyzwanie jest trudne: twoja muzyka nie tylko musi spełniać standardy i oczekiwania DJ-a numer jeden na świecie, ale prawdę mówiąc musi być tak dobra, że on sam mógłby to stwierdzić.” – Shane 54 zgadza się, iż oboje przeżywali ciężkie chwile, kończąc utwór dla Armina. “Zrobiliśmy cztery różne wersje, tylko po to, żeby je natychmiast odrzucić, dla tej piątej – ostatecznej. Włożyliśmy w nią bardzo dużo starań.”

Obecnie chłopaki znów pracują nad czymś wielkim: zaoferowano im zmiksowanie kompilacji dla Armady, kapitalnej wytwórni Armin’a van Buuren’a. Tracklista jest pełna ekskluzywnego materiału, w większości kawałki lubiane przez Myon’a i Shane’a, niektóre zaś nigdy nie słyszane lub nie będące wcześniej dostępne.

Tak więc pozostaje cierpliwie czekać. Ciekawe czym, tym razem, nas zaskoczą…

Dyskografia:

Gabriel Lukosz feat Rachele Warner – Last One Out (Myon & Shane 54 Remix) [Smuth / Lange Recordings]
Andain – Beautiful Things (Myon & Shane 54 Remix) [Black Hole]
Armin Van Buuren – Never Say Never (Myon & Shane 54 Remix) [Armada]
Cassandra Fox – Touch Me (Myon & Shane 54 Remix) (Bootleg)
Myon & Shane 54 feat Carrie Skipper – Vampire (Original / Gareth Emery Remix) [Armada / Armind]
Andy Moor feat Carrie Skipper – So Much More (Myon & Shane 54 Remix) [AVA]
Jakatta feat Seal – My Vision (Myon & Shane 54 Remix) (Bootleg)
Nalin & Kane – Beachball (Myon & Shane 54 Remix) (Bootleg)
Jaytech – Vela (Myon & Shane 54 Remix) [Anjunabeats]
Myon & Shane 54 – Trapped [Black Hole]
Myon & Shane 54 – Not A Lot Left / The Beach [Anjunabeats]
Andy Moor – Fake Awake (Myon & Shane 54 Remix) [Anjunabeats / AVA recordings]
BWO – Barcelona (Shane 54 & Myon Remix) [EMI Scandinavia]
Lange feat Sarah Howells – Out Of The Sky (Myon & Shane 54 Black Army Remix) [Maelstrom]
Esmaye – Secret Garden (Myon & Shane 54 Black Army Remix) [Black Hole]
Mr. Sam feat Shane 54 – Lost & Found (Shane 54 & Orange Project Remix) [Black Hole]

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →