Musso

Musso
Kraj:
Polska
www:
http://www.djmusso.pl

Musso (Korneliusz Wiśniewski) rodowity Słupszczanin urodzony 20.02.1993 roku. Muzyką interesował się praktycznie od zawsze, z opowiadań rodziców wie że jako kilkuletnie dziecko zasypiał spokojnie tylko ze słuchawkami na uszach.
Muzykę elektroniczna pokochał w wieku 13 lat i od tej pory zaczęła się jego podróż przez różnorodne gatunki w poszukiwaniu swojego miejsca. Początkowo jego guru był Atb i dzięki niemu poznał piękno muzyki trance. Jednak z czasem zafascynowały go mocniejsze brzmienia Hardstylu i właśnie w tym gatunku pozostał na dłuższy czas zaczynając coraz bardziej zgłębiać tajniki sztuki dj’skiej. Pierwsze kroki jako dj stawiał już w wieku 14 lat grając w Słupskich lokalach, z wiekiem nabierając doświadczenia miał okazje wystąpić w klubach takich jak Bajka (Mielno) czy Miami Nice ( Słupsk). Do największych osiągnięć zalicza rezydenturę w Szweckim klubie Debaser Slussen (Sztokholm).
Dziś w swoich setach prezentuje połączenie delikatnego soulfullu ,seksownego saksofonu oraz ciepłych, plażowych brzmień housowych. Mówi że kończy swoją podróż odnalazł swoje miejsce i muzykę house nie uważa jedynie za gatunek muzyczny ale za styl życia. Jego plany na przyszłość to przede wszystkim produkcja muzyki. Już nie długo ma zamiar wydać pierwsze single.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →