Munder

Munder
Kraj:
Polska
www:
http://www.mundermusic.com

DJ / PRODUCENT / WŁAŚCICIEL WYTWÓRNI ELECTIK RECORDS / POMYSŁODAWCA I ZAŁOŻYCIEL ELECTIK MUSIC FESTIVAL.

DJ – aktywny od 2009 roku, swoje pierwsze kroki stawiał na scenie EDM w Irlandii. Grywał z takimi artystami jak : Paul Van Dyk , Scot Project , Daniel Kandi, Menno de Jong, Estiva, John O’Callaghan, Richard Durand Marcel Woods , TyDi , Bryan Kearney , Jordan Suckley , Alex Kidd , Kutski , BK , Anne Savage , John OO Fleming, Ummet Ozcan, Artento Divini, Alex M.O.R.P.H., Heatbeat oraz wielu innych.Energetyczne, pełne mocy sety Mundera zatrzęsły już niejednym europejskim parkietem, m.in. Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i rodzimej Polski. Swój kunszt DJ’ski rozwijał grając z płyt winylowych, jednakże to wcale nie przeszkodziło mu w akceptacji nowych rozwiązań technologicznych. W swoich setach łączy nowoczesne brzmienia z pogranicza bigroomu oraz progressive house’u wraz z unoszącymi transowymi klimatami.

PRODUCENT – w ciągu najbliższych miesięcy planowane jest wydanie autorskiego albumu tego artysty. Praca nad krążkiem „Now or Never” nadal trwa. W 2012 roku Munder podpisał kontrakt na swoje wydawnictwa w brytyjskiej wytwórni Dirt, Lies & Audio Recordings.W 2011 na otwarcie własnego labelu wydał dwa single „Electik” i „Fly Away”, a drugi z nich został okrzyknięty „Exclusive & featured release” na „trackitdown”. Jego kariera rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy to przez irlandzką wytwórnię Redbox Records, zostały wydane jego pierwsze wydawnictwa.
Kolejne epki spotykały się z coraz większym rozgłosem. Jego utwory były supportowane przez takie gwiazdy jak: Paul van Dyk, Ferry Corsten, Markus Schulz, Paul Oakenfold, John O’ Callaghan, Paul Trainer, czy John Gibbons, jak i wielu innych.

ELECTIK MUSIC FESTIVAL – Autorski projekt Mundera – festiwal muzyki elektronicznej, którego pierwsza edycja EMF Trance For Life odbyła się 23 lutego 2013 roku w Poznaniu podczas której wzięło udział 4500 klubowiczów. Edycja ta miała na celu promocję wytwórni Electik Records oraz marki „Munder” na rynku polskim. Po spektakularnym debiucie i ogromnym sukcesie, zarówno organizacyjnym jak i frekwencyjnym tego eventu, zaplanowano również kolejne edycje. Druga, jeszcze bardziej imponująca, odsłona EMF Explosion of Sound, odbyła się 19 października 2013 roku w Poznaniu i również cieszyła się wielkim powodzeniem i zainteresowaniem nie tylko polskich klubowiczów.

ELECTIK RECORDS – wytwórnia muzyczna założona w 2011 roku z siedzibą w Irlandii. Doświadczenie muzyczne i zmysł organizacyjny zdobyte w przeszłości skłoniły Mundera do założenia własnego niezależnego labelu dzięki czemu może wspierać również innych dobrych artystów i wydawać ich produkcje

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →