Mr.Pit aka Adrian Ivan

Mr.Pit aka Adrian Ivan
Kraj:
Rumunia
www:
http://www.mrpit.ro

Pasja to pierwsze słowo, kiedy myślisz o twórczości Adriana. Godziny spędzone przed komputerem, komponowanie nowych melodii, i najnowsze techniki dźwięku to stałe zajęcie tego utalentowanego artysty.

Wszystko zaczęło się w roku 1996, kiedy poznał muzykę Dance. Z roku na rok wraz ze zmianami na scenie muzyki klubowej, rozwijały się jego umiejętności muzyczne. Wraz z nowymi technologiami w produkcji muzyki, jego twórczość nakierowała się na muzykę Trance. Adrian wiedział, że właśnie tym gatunkiem chce się zajmować.

W 2003 roku, zainspirowany twórczością m.in. Rank 1 oraz Nu-Nrg, Adrian realizował swoje pasje, debiutując na scenie jako Mr. Pit, podczas festiwalu muzyki elektronicznej TM03BASE w Rumunii.

Wkrótce produkcje i remiksy wydawane pod dwoma pseudonimami Adrian Ivan oraz Mr. Pit zdobyły uznanie najlepszych klubowych wytwórni na świecie, m.in. Coldharbour, Fektive, High Contrast czy Drizzly.

Jednak to był dopiero początek wielkiej kariery Adriana. Podczas swoich występów na eventach całego świata poznał osobę, która pomogła mu spełnić marzenia artystyczne. Był to sam Markus Schulz, który wprowadził go do swojej stajni Coldharbour Recordings.

Zyskując fantastyczną promocję utworów „Isolarium”, „More Manners Please” oraz wielkiego hitu „Back For More”, stworzonego wraz z wokalistką Vicky Fee, Mr. Pit stał się jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci w branży muzyki klubowej.

By skompletować swoje muzyczne dokonania, Adrian spróbował swoich sił również jako wydawca, zakładając swój własny label Well Mixed Records w 2006 roku, gdzie promuje młode talenty Trance, Progressive oraz Tech-Trance.

Obecnie, Adrian wciąż ciężko pracuje w studio. Jego muzyczna podróż wciąż trwa…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →