Most Wanted Men

Most Wanted Men
Kraj:
Polska
www:
http://most-wanted-men.com

Nazywam się Krzysztof Nolbert, od 1996 roku działam na poznańskiej scenie muzyki klubowej. Rozpoczęło się niewinnie kiedy to w nieistniejącym „Fashion Cafe” wraz ze znajomymi zapoczątkowaliśmy cykl imprez w klimatach house’owych. Absolutny sukces, śmietanka lokalnego świata mody, wspaniała muzyka oraz wiele zarwanych weekendów popchnęły mnie do tego aby opanować sztukę miksowania i zacząć grać. Ciężko jest pisać o samym sobie w taki sposób aby nie zatracić obiektywności. Znajomi po fachu zwykli mawiać „mały ciałem, wielki duchem” nie do przesady oddając to co robię. Kontestując zawsze odpowiadam „przecież to tylko zabawa”, bo czy praca DJ’a nie jest w pewnym sensie dobrą zabawą? Muzyka house jest moją życiową pasją, kreuje pewien styl życia, budzi emocje, wyzwala energię i daje wiele przyjemności. Co bardzo ważne, mimo upływu wielu lat wciąż się rozwija wnosząc bardzo wiele nowych elementów do tego, co wapniacy w garniturach zwykli zawsze nazywać muzyką rozrywkową. W ciągu tego całego okresu odwiedziłem niezliczoną liczbę klubów. Stając za gramofonami staram się przekazywać wszystko to co zaklęte w moim pogodnym usposobieniu. Sety składają się ze wszystkiego tego co charakterystyczne dla klimatów funky house. Oczywiście nie zapominam o odbiorcach gustujących w bardziej zakręconych dźwiękach. Lubię budować atmosferę, dawkować emocje aż do momentu kiedy parkiet nie wybuchnie okrzykiem radości. Uśmiech na twarzy bawiących się ludzi jest dla mnie najważniejszy.
Granie imprez przynosi wiele satysfakcji, jednak z czasem przychodzi ochota na pójście o krok dalej. W 2001 roku zająłem się muzyką eksperymentując z bootlegami i pierwszymi remiksami. Awaria sprzętu i pośrednio brak perspektyw wydawniczych zniechęcił mnie do dalszych działań. W 2004 roku za namową kolegów postanowiłem ponownie spróbować sił jako producent muzyczny. Tym razem było o wiele łatwiej, stos kabli odszedł w zapomnienie a całość została zamknięta w solidnym komputerze. Nadszedł czas na realizowanie własnych pomysłów.
W 2006 roku w poznańskich stacjach radiowych pod wieloletnim pseudonimem A.K.I pojawiły się pierwsze remiksy. Szyldowany jako BETTER COOKIE utwór „Love For You”, został opublikowany na składankach: FTB.PL Music Club vol.1 oraz Maxxymalny Clubbing vol.1. Ten dobrze zapowiadający projekt zakończył swoją działalność w konsekwencji nie najlepszej współpracy reprezentującego agenta. Czasami szczere chęci nie wystarczają i trzeba przejąć inicjatywę, tak powstał MOST WANTED MEN.
W chwili obecnej produkcje MOST WANTED MAN pojawią się na winylach wydawanych przez jedną z niemieckich wytwórni. Równolegle powstaje autorski materiał na pierwszy album.
MOST WANTED MAN również współpracuje nad wspólnymi projektami muzycznymi wraz z DJ’em Maxx’em oraz DJ’em neeVald’em z poznańskiego radia RMI.FM.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →