Moreno

Moreno
Kraj:
Polska
www:
http://www.djmoreno.pl

Moreno (Patryk Bielowicz) urodził się w 1989r. W Oświęcimiu.

2006/2007- Razem z Krzyskiem (Vinyltronic) stworzyli singiel „Blame It On The Bassline”, który odziwo został doceniony jako hitowy numer w klubach w Polsce. Pierwsze sukcesy Moreno zaczął odnosić w klubie Energy 2000 kiedy „Blame It On The Bassline” wraz z numerem „Kissing By (Klimazz Remix)” znalazły sie na dwóch Energy Mixach. Pod nowym Nickiem zaczął już grać w klubach w Polsce m.in.: Energy 2000, Prima, Dragon, Galeon (gdzie został rezydentem exlusive) i wielu innych…

Po jakimś czasie Patryk podpisał kontrakt z wytwórnią JPlanet Entertainment, a teraz również z My Dance Records i od tego momentu jego kariera nabrała tempa. Pierwszym wydaniem było utworu „Blame It On The Bassline” na różnych kompilacjach m.in.: „Top Of Hands Up” czy też najlepiej sprzedająca się składanka w Polsce „Energy Mix Zima 2009”. Kolejnym wielkim krokiem w jego karierze było podpisanie kontraktu z Alanem Bucki(Alan Basski- wokalista z Zielonej Góry), z którym pracuje do tej pory. Patryk stara się eksperymentować i tworzyć swoje produkcje w różnych stylach, które dzień za dniem nabierają co raz to większego tempa na Polskim rynku muzycznym.

W roku 2010 dzięki współpracy z wokalistą Alanem Basskim nagrał singiel „Celebration”. Utwór zremixował Dj Cargo, a jego wersja ukazała się w sprzedaży w USA, Kanadzie, Europie, Azji oraz Afryce. Singiel był grany w takich stacjach radiowych jak: Eska, Planeta, Muzyczne radio oraz radia lokalne. Utwór „Celebration” zdobył 9 miejsce w rozglosniach radiowych we Francji, a w Polsce 6 miejsce najczesciej granych utworów w klubach.

Ten młody, zdolny i bardzo pracowity Dj/Producent z pewnością jeszcze nie raz zaskoczy swoich klubowych fanów nie tylko swoimi produkcjami. Czekajmy więc na dalsze jego propozycje i życzmy mu powodzenia.

Informacje na temat artysty:
http://www.facebook.com/moreno.officialpage
http://www.facebook.com/morenoofficial
www.djmoreno.pl
www.myspace.com/djsmoreno
http://www.eska.pl/gwiazda/moreno/2608
www.moreno.dj.ftb.pl

CONTACT/BOOKING: E-mail: [email protected] Tel: 505596331

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →