Mold

Mold
Kraj:
Polska
www:

Urodzony w 1986 roku w Lesznie. Tak jak każdemu Djowi, również jemu muzyka towarzyszyła od zawsze, w dzieciństwie był wielkim fanem Michaela Jacksona. Muzyką klubową zainteresował się w momencie kiedy pierwszy raz poszedł na imprezę. Kiedy zobaczył jak Dj potrafi porwać ludzi do zabawy, wiedział, że w przyszłości to on chce sprawiać ludziom radość. Na początku swojej przygody z muzyką klubową zakochany był w muzyce tranceowej, jednak kiedy po raz pierwszy usłyszał muzykę house szybko zmienił swoje zamiłowanie muzyczne. Tej właśnie muzyce jest wierny po dziś dzień, najbardziej czuje się w lekkich seksownych i gorących rytmach, jednak zdarzają mu się również momenty kiedy w swoje sety wplata bardziej energetyczne brzmienia.

Zwycięzca konkursu młodych DJ-ów w klubie Gotham w Kościanie w maju 2006 roku. Gościł na antenie radia RMI Poznań, oraz radia Elka. W ciągu swojej kariery zdążył zagrać w prawie wszystkich klubach Leszna i okolic. Jest stałym współpracownikiem klubu XDemon w Lesznie. Grał również w Poznaniu, Świdnicy oraz Warszawie. W 2008, 2009, 2010, 2011 roku rezydent letniego klubu „na Fali” w Boszkowie. Uczestnik After Party Euforia Festival 2010 i 2011. Uczestnik eventu – Dance4Us. Od tego roku jest członkiem agencji „Taste the music” gdzie jako warm up, rozgrzewa publikę w całym kraju przed polskimi producentami house. Występuję również na żywo z perkusistą i saksofonistą.

Od grudnia 2011 r. rezydent klubu X-Demon w Lesznie.

Jego sety charakteryzują się spora dawką pozytywnej wibracji, on sam za konsolą niesamowicie skupiony ale również cały czas uśmiechnięty dodaje swoim setom dodatkowej energii.

booking: [email protected]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →