Mischa Daniels

Mischa Daniels
Kraj:
Holandia
www:

Mischa Daniels to holenderski dj, którego bardzo szybko zafascynowały elektroniczne brzemienia. Już jako 7-latek rozpoczął eksperymenty z dźwiękami, odkrył muzykę house i postanowił, że to on będzie jej wyznacznikiem. W wieku 12 lat grywał na wielu imprezach i rozpoczął produkowanie własnych kompozycji.
W wieku 16 lat wygrywa krajowy konkurs Dj-ski w jednej ze stacji radiowych, jednak uświadomił sobie z czasem, że oprócz hobby chciałby się dalej kształcić, wzbogacić swoje wykształcenie aby mieć jakąś alternatywę.
Obecnie muzyka Danielsa jest tą, na którą ludzie czekają w klubach House. Jego styl to połączenie House, Progressive House, Tribal House i Groovy Disco. „Uwielbiam to co robi Erick Morillo – połączenie pięknych wokali np. Jocelyn Brown z Housem i bitami” – mówi Mischa.
Nowa produkcja „Take Me Higher”, wydana w roku 2006 objawiła się na Subliminal Sessions, gdzie Daniels zyskał miano pierwszego holenderskiego producenta, który tworzy tak niesamowitą i niepowtarzalną serię mixów.
W sukces jaki odniósł Mischa Daniels można również wliczyć label FAME, który wypromował wiele wspaniałych produkcji i remixów m.in. Rooster & Sammy Peralta, Eddie Amador, czy Tom De Neef. Pod własnym labelem Mischa wydał również swój klasyczny remix dla Yavahnsa „Everybody Be Somebody”.
Obecnie Mischa w każdą ostatnią sobotę miesiąca prowadzi show FAMOUS w jednym z najlepszych holenderskich klubów Panama i pracuje nad swoimi kolejnymi produkcjami.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →