Mindfuckers

Mindfuckers
Kraj:
Polska
www:

Mindfucker’s to duet z Wrocławia, w skład, którego wchodzi Anex aka Matt Vein oraz Rodrigezz aka Gary Grabowski. Specjalizują się oni w brejkowo- minimalowo-technicznych Live-Setach.
Do swoich występów używają 4 gramofonów, 2 równolegle podpiętych mixerów oraz efektorów i samplerów.
Grając na przemian płyty oczywiście w 100% Vinylowe, dodają własne sample oraz dbają o to by ich płyty za każdym razem brzmiały unikatowo, starannie je masterując, wydobywają z nich pełnie dźwięku, co jest zawsze bardzo ciepło przyjmowane przez publikę.
Kiedy w 2001r. ich drogi skrzyżowały się po raz pierwszy, nie przypuszczali że kilka lat później (2006) połączą swe siły w duecie. Nim to jednak nastąpiło każdy z nich pracował nad szlifowaniem własnego warsztatu oraz kształtowaniem swojego stylu. Anex grał breakbeat’y oraz dość mocne tribalowe tech-house’y, Rodrigezz lekki vocalny house przepleciony z elektro oraz breakbeat’em.
Od tego czasu muzycznie rozwinęli się w stronę miniamalu, ale zarówno w jednym jak i w drugim przypadku słychać wpływy z młodzieńczych lat. Muzycznie bardzo dobrze uzupełniają się na scenie i skutecznie wpływają na ludzkie umysły.
Muzyka jest potężną bronią w ich rękach.
Save the Vinyl.
Peace.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →