Mike Shiver

Mike Shiver
Kraj:
Szwecja
www:
http://www.mikeshiver.com/

Mike Shiver to wschodząca, jaśniejąca młoda gwiazda sceny Trance. Od samego początku swojej twórczości zaskakuje świetnymi utworami jak i remiksami dla różnych artystów.

Jest producentem, DJem i managerem wytwórni płytowej, Mike Shiver jest jednym z najczęściej komentowanych wschodzących talentów w przeciągu ostatnich lat. Od momentu wdarcia się na scenę w 2003r z jedną z najbardziej ekscytujących produkcji roku był: ‘Mike Shiver – Feelings (Lost Language)’, Mike pracował z takimi wytwórniami jak Armada Music, Nebula Records, Euphonic Records, Lost Language, a lista wciąż pozostaje otwarta.

W grudniu 2003 roku, Mike otworzył swoją własną wytwórnię Captured Music. Pierwsze „dziecko” wydane przez Capture: ‘Sonicvibe & Mike Shiver – Lunation’ otrzymało ogromne poparcie ze strony wielu światowych DJ-ów zajmujących top pozycje.

Od kiedy ‘Captured Music’ pojawiła się na rynku, wszystko ruszyło z kopyta i Mike obecnie nie tylko gra jako Dj w całej Europie i Stanach, ale również gości w różnych stacjach radiowych. Mike również emituje własny program radiowy o nazwie ‘Captured Radio’ w Digitally Imported.

Poprzez wspaniałe remixy dobrze znanych numerów takich jak Solarstone, Ronski Speed (Sun Decade), Mike Koglin, Lost Witness, Alex M.O.R.P.H, Markus Schulz, David West (Antiloop), Darude, Mark Pledger (Smith & Pledger), i Benno De Goeij (Rank 1) utrzymują się one przez długi czas w unowocześnionych wersjach, przy pomocy świerzego materiału. Mike zarezerwował sobie miejsce pośród najbardziej obiecujących nadchodzących DJ-ów.

źródło: www.magicisland.pl

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →