Mike Kenzo

Mike Kenzo
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/mikekenzomusic

Mike Kenzo, to urodzony 11 maja 1991 roku Michał Malinowski, DJ i Producent urodzony oraz mieszkający do dziś w Białymstoku.

Jego początek z produkcją muzyki – jak chyba dla każdego – łatwy nie był. Tworzeniem klubowych brzmień zainteresował się w 2009 roku, dokładnie w momencie, kiedy jej pierwsze tajniki odkrył przed nim Mr. Garlic, i widocznie szło mu na tyle dobrze, że postanowili z Bartkiem założyć formację o nazwie 69 Beatz, gdzie spod ich ręki wychodziło wiele komercyjnych brzmień, które i tak miały o wiele wyższy poziom oraz mocniejszy wkład w track, niż dzisiejsze 'pompki’ .

Jednakże Bartek Citko, znany jako Mr. Garlic, to nie jedyna osoba, która pomogła Michałowi w tym, kim jest dziś. Kolejną z nich, jest Mateusz Androsiuk znany jako DJ Rasco, DJ z Białegostoku, który pokazał mu czym, i właściwie jak brzmi muzyka House, na którą długo Mike nie dał się namawiać. Z Mateuszem już formacji nie założył, lecz w 2010 wspólnie z Avanto, rozpoczęli prace nad nowym projektem – Rollin Stars !

W 2011 dołączył do nich Dorian Tomasiak, znany jako Pixel Cheese, z którymi zdążył zrobić remiks dla Ellie Goulding, co prawda nieoficjalny – oddany za darmo dla słuchaczy, który znalazł miejsce w wielu setach, oraz na kilkunastu składankach w internecie. Kolejnym sukcesem było zapewne wydanie 'Don’t Ever Change’ w Mainstream Records, który grany był nawet przez Marcusa Maisona & Will Dragena. Po pół roku Dorian opuścił formację, jego miejsce zajął niejaki Rouge.

Jakie Michał ma plany na przyszłość?
Jak sam mówi – oby do przodu, nie robić kroku w tył, i żeby się tylko nie poddać, bo plany to on ma naprawdę duże i bardzo przyszłościowe a z tym, czy się powiodą, każe czekać i trzymać kciuki.

Mike Kenzo tworzy na pewno coś, za co nie bierze się wielu naszych rodaków. Ciepłe, Tech-Balkanowe brzmienia, które napewno chociaż poruszą nóżkę do zabawy!

Oraz duży sukces producenta z Białegostoku – jego bootleg do LTWB Szwedzkiej Mafii, został doceniony i zagrany na imprezie BPM w Meksyku w 2012 roku przez jednego z jej członków – Steve’a Angello!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →