Mike Delis

Mike Delis
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/djmikedelis

Mike Delis (Arkadiusz Mikulski) – urodził się 7 września 1989 roku w Inowrocławiu (woj. Kujawsko Pomorskie). Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 14 lat. Fascynował się muzyką takich gwiazd Scooter, ATB czy Jean Michel Jarre. Nie wiedział wtedy jeszcze, że muzyka klubowa odegra tak dużą rolę w jego życiu.

W wieku 16 lat rozpoczął się kolejny etap jego przygody z muzyką. Zaczynał od prowadzenia audycji w małych stacjach radiowych. Obecnie współtworzy jedną z największych rozgłośni muzycznych w Polsce. W radiu tym można usłyszeć jego autorską audycję pod nazwą „Sound Inspiration”, na której gości największe sławy oraz młode talenty muzyki klubowej. Do dziś współpracuje z takimi firmami muzycznymi jak: Haiti Groove (DJ Bookings, Record Labels), Flamingo Records oraz Star 69 Records. Od roku 2008 wraz z DJ’em Diabllo oraz DJ’em House D. współtworzy projekt pod nazwą „ClubSound”. Prezentują w nim esencję muzyki klubowej.

Pierwszy raz za konsoletą w klubie miał przyjemność wystąpić w wieku 17 lat. Na początku zaczynał od małych imprez w gronie swoich przyjaciół. Dużą rolę w jego w jego przygodzie z muzyką odegrali jego przyjaciele: DJ Diabllo oraz DJ House D. Do dnia dzisiejszego miał okazję zaprezentować się w klubach na terenie całego kraju. Genesis (Niszczewice), Arena (Izbica Kujawska), Reaktor (Janów), Hipnoza (Toruń), 7th Heaven (Toruń), Bravo (Włocławek), Underground (Warszawa), Piekarnia (Warszawa), Imperium Dźwięku (Toruń), Manhattan (Bełchatów), Bravo (Chojnice), Flow (Inowrocław), Fenix (Kruszwica) oraz wiele innych. Miałem przyjemność także zaprezentowania swoich umiejętności na takich imprezach jak enHouse 2010 w Bydgoskiej hali Łuczniczka czy Fresh Inspiration w Kruszwicy.

Jego zamiłowaniem są klimaty muzyki house oraz wszelkie jej odmiany. Nie znaczy to, że ogranicza się tylko do tych klimatów muzycznych. W jego setach oraz audycjach radiowych można usłyszeć klimaty muzyki trance, techno oraz minimal czy progressive. Uważa, że DJ powinien integrować się z klubowiczami. To oni dostarczają energii oraz motywacji do dalszej pracy. Jego autorytetami są tacy ludzie jak: Joris Voorn, Fedde Le Grand, Swedish House Mafia, Funkerman czy Jochen Miller.

Jego zamiłowaniem jest także organizacja imprez czego przykładem była impreza pod nazwą FRESH INSPIRATION, która odbyła się 6 sierpnia w Kruszwicy.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →