Micky Slim

Micky Slim
Kraj:
Wielka Brytania
www:
http://www.myspace.com/thatboyslim

Micky Slim pierwsze kroki za dekami stawiał w 2000 roku, w rodzinnym Telford (UK), grywając swoje pierwsze house’owe sety w lokalnych klubikach i pubach. Szerszej publiczności dał się poznać w 2005 roku, kiedy związał się z popularnym klubem „The Canal” w Wolverhampton. Dało mu to możliwość wspólnego grywania obok Tom’a Neville czy Hose Nunez’a. Ale tak naprawdę przełom w jego karierze nastąpił gdy zaproponowano mu rezydenturę w klubie Godskitchen, należącym do właścicieli brendu Global Gathering. To oczywiście otworzyło mu drogę do innych prestiżowych bookingów na terenie Wielkiej Brytanii (m.in. w Air czy the Sanctuary), ale przede wszystkim zapewniło miejsce na festiwalu Global Gathering 2006, gdzie debiutował na Gobal Stage obok takich tuzów jak Tiesto, Deep Dish, Steve Lawler czy David Guetta.

W czasie festiwalu szczęśliwy traf (James Zabiela utknął w korku i nie był w stanie dojechać na czas na festiwal) dał mu także szansę zaprezentowania seta w ramach Essential Mix transmitowanego na żywo przez BBC Radio 1. Jego eklektyczny mix, utrzymany głównie w acidowo – elektrycznych brzmieniach dotarł w ten sposób do setek tysięcy ludzi na całym świecie i zapewnił mu wkrótce potem międzynarodowe bookingi.

Micky zawsze stawiał na rozwój, więc kolejnym krokiem było założenie przez niego w 2006 roku własnego labela pod nazwą Bomb Squad Records. Wkrótce pojawiła się jego pierwsza produkcja „Acid is a Bomb”, gorąco wspierana na antenie Radio1 przez Fergie (Robert Ferguson) oraz liczne remiksy, np.: Chris Lake – „Shake” (Rising), Calvin Harris – „Girls”, DJ Grad – „Piano 99” (Rising Trax), Seb Fontaine & Jay P – „Do The Do”, Jaydee – „Plastic Dreams” (Incentive), Chad Lewis – „Raw Kemistry” (Groovedigital) oraz chociażby ostatnio Alex Gaudino – „Watch Out”. Micky gościł już w Polsce kilkakrotnie, zawsze spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem, a w najbliższym czasie będzie można go zobaczyć na żywo 7 czerwca na festiwalu Global Gathering Polska w Poznaniu.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →