Meszi

Meszi
Kraj:
Polska
www:
http://www.meszi.com.pl

MESZI – urodził się w Bydgoszczy, a obecnie mieszka w Mogilnie. Od dzieciństwa jest zafascynowany muzyką. To właśnie ona napełnia go pozytywnym myśleniem i niesamowitą dawką energii. W każdym secie stara się przekazywać właśnie tę energię klubowiczom. Przez lata, jak w kalejdoskopie, zmieniały się jego gusta muzyczne. Obecnie preferuje electro, trance oraz progressive. Na początku swojej przygody z muzyką związany był z radiami internetowymi. Potrafi się dostosować do wymogów publiki. Cały czas stara się doskonalić swoją technikę i kontakt z publicznością. Pierwszy raz za konsoletą w klubie stanął w 2010 roku, w wieku 17 lat. W roku 2011 został już rezydentem jednego z barwniejszych klubów w Wielkopolsce, Holidays Orchowo. W 2012 roku dostał zaproszenie aby zagrać na Summer City Festival rozgrywanym na PGE Arena w Gdańsku organizowanym przez agencję MSM Events. W każdą niedzielę prowadzi audycję Age Of Holidays w radiu ClubSound. Jest także exclusive rezydentem klubu Broadway Bydgoszcz.

Miał przyjemność dzielić konsoletę m.in. z:
Chicane (UK), Solarstone (UK), Sister Bliss (UK), Lisa Lashes (UK), Heatbeat (AR), Alexander Popov (RU), TJR (US), Manuel de la Mare (IT), Marco Lys (IT), Andrew Rayel (MD), Wippenberg (DE), Eddie Thoneick (DE), Westbam (DE), CJ Stone (DE), Marc van Linden (DE), Peran van Dijk (NL), @lex, Diabllo, Tiddey, Hazel, Puoteck, Fafaq, Skytech, Sound Players, Cez Are Kane, Clubbasse, DafHouse, Mikro 'Housebrothers’, Radi S, Neevald, Maiqel, Gregory, Toxic Noiz, Jay Bae, Quiz, Insane, Chochlow & Zabor, MdK, Ronald de Foe, Edd, Adams, Silent, Teo, Beker, Maaxx, itd.

Wystąpił już m.in. w:
Holidays/Orchowo (Rezydent), Oxygen/Świdnica, Broadway/Bydgoszcz, BMC/Inowrocław, Hypnotik/Opalenica, Eskulap/Poznań, Face/Poznań, Amboseli/Poznań, Shivaz/Poznań, Deep/Poznań, Balzac/Poznań, Tokyo Undergrond/Poznań, Heaven and Hell/Poznań, Metronom/Gorzów Wlkp., K10/Wałbrzych, itd.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →