MeloDee

MeloDee
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/djmelodeemusic

DJ MeloDee to osoba przesiąknięta muzyką, bez niej nie wyobraża sobie swojego życia. Pierwsze imprezy jakie prowadził miały miejsce już w szkole podstawowej. Jednak przygodę z profesjonalnym miksowaniem rozpoczął w 2006 roku, kiedy trafił do konińskiego Radia Flash, na antenie którego prowadził autorską audycje o nazwie „Flash Dance” zapraszając na gościnne sety DJów z Konina i okolic.
Pod koniec 2009 roku już na antenie Radia Planeta FM w Koninie wystartował z nowym programem o nazwie „Planetarium”, w którym promował nagrania polskich DJów i producentów.
Aktualnie można go usłyszeć w każdy wtorek od godziny 20:00 na antenie Radia Konin jako współprowadzącego nowy program z muzyką klubową o nazwie „Druga Strona Bitu”

Styl muzyczny, jaki prezentuje to przede wszystkim muzyka House oraz wszelkie jej odmiany, począwszy od przyjemnych dźwięków Latino, Disco, Funky House przez Progressive po Tech House i Minimal.
Jego sety są zawsze przesycone wesołymi i przyjemnymi brzmieniami, które zarażają pozytywną energią.
Preferuje elastyczny styl grania nie zamykając się na inne gatunki muzyczne, dlatego potrafi dopasować się do każdego klimatu panującego w danym miejscu.
Jest to DJ, który cały czas się rozwija i doskonali swoje umiejętności, a wszystko po to, aby podczas swoich setów dawać klubowiczom jak najwięcej radości.

Na obecną chwilę najczęściej można go spotkać za konsolą w klubie Enklawa (Konin) oraz Holidays (Orchowo), był także rezydentem dużej sali klubu Olimpia w Miłosławiu (k/Wrześni) oraz Art Clubu w Koninie.
Poza tym miał przyjemność zagrać gościnnie w takich klubach jak: X-Demon (Leszno), Fregata (Koszalin), Letni Ekwador (Mielno), Arena (Niszczewice, Izbica Kujawska), Genesis (Złotów), Vanila (Bydgoszcz), Bravo (Włocławek), Crime Story (Poznań), Hypnotik (Opalenica), Ibiza (Dzierzążnia), Miami (Biskupice), Oaza (Kostrzyn Wlkp.), Pulsar (Poznań), Matrix (Słupca), Fiesta (Józefów, Pieruchy), MCC (Konin) oraz w programie Winylowe Noce na antenie Radia Planeta FM Poznań.

Grał z takimi DJami jak: Inox, Neevald, Miqro, Angelo Mike, Carla Roca, Quiz, Fafaq, Insane, Roberto Bedross, Loui, Luccio B, Maxx, Gregory, Diabllo, Rachella, Peter Wasper, Matthew Colss, Treck, Backlash, Diana d’Rouze, Vivka, Honey M, Baxter, Sopran, Ruffmix, Max Dave, David Biller, Kalwi & Remi, Max Farenthide, Ludvik, Brejo, Chris Bee, JayCoxx i inni.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →