MDone

MDone
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/dj_mdone

Mariusz Dybał psełdonim Dj MDone. Pochodzi z Polski a mianowicie z Lubina.

Zanim rozpoczął historie z konsoletą był fanatykiem dobrego, mocnego brzmienia, a przede wszystkim Clubbingu. To właśnie przez mnóstwo spędzonych chwil w różnych klubach zaraził się miłością do miksowania.
Na początku jako light jockey miał okazję podpatrywać najlepszych w Polsce Dejotów. Następnie, rozpoczęła się przygoda z virtualnym miksowaniem, kolekcjonowaniem track’ów. W międzyczasie odkrył, że tak naprawdę liczy się dla niego tylko House Music w najrozmaitszych odmianach i przy tym pozostał do dzisiaj. Kiedy dostał szanse pokazania się na prywatnych imprezach, a następnie w pierwszych klubach, zdecydował się na zakup własnej konsoli. I to był punkt, od którego, Jego życie zaczęło się kręcić wokół Świata Muzyki i Życia Klubowego.
Pomimo młodego wieku miał okazje grać u boku wielu doskonale znanych Dj.
Do Dzisiaj Jego znakiem rozpoznawczym są mocne House’owe brzmienia. A Energia jaką się wykazuje porywa bawiących się. Grał u boku takich DJ jak ” Erol, Kamilio, Master, SpideR, No-V, Radi S, Wawashock, Wajs, Pablo, C-Bool, Combo, @LeX, Mr.Basic, Tony Tweaker, Sebastien Joue, Nac, Adamsky, T-Voy, Mojżesz, May, Mexx, Luki, Hetmond, Kraneeec, Sklodowski i wielu innych.
Zagrał juz w takich klubach jak: Heaven-Leszno, Heaven-Busko-Zdrój, Protector-Głogów, Quatro-Kłodzko, Baribal-Lubin, El toro-Polkowice, Sfinks-Rawicz, Strefa 2010-Płock AM-Szprotawa.

Booking: e-mail:[email protected] Lub gg:1110220

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →