mc gee

mc gee
Kraj:
Wielka Brytania
www:

MC GEE, prawdziwe nazwisko Lee Grant, pochodzi z Londynu, UK. Karierę muzyczną rozpoczął w wieku 16 lat.
Pierwsze kroki stawiał w klubach Like Lime w Nowym Jorku i 012 Club w Bostonie razem z LTJ BUKEM i DJ CONRAD. Występował również w Toronto (Kanada) w CN Tower. Panowała wtedy moda na drum and bass i jungle techno.
W wieku dwudziestu lat przeniósł się na Teneryfę i zaczął pracować w klubach, w których ówcześnie dominowała muzyka UK house i garage. Występował z DJ EZ, DJ LUCK, DJ SPOONY (DREAM TEAM) oraz z MC NEAT.
Nagrał również kilka utworów z producentami z Włoch (TRIPLE X).
Kolejnym krokiem w jego karierze była decyzja o wyjeździe do Holandii. Trzy lata temu miał swój pierwszy występ w klubie Dino’s w Eindhoven. Został tam zauważony przez DJ YAMANI, z którym podjął stałą współpracę. W szybkim czasie podbił holenderską scenę muzyki house, garage i drum and bass i został okrzyknięty jednym z trzech najlepszych MC w Europie !

MC GEE jest posiadaczem jednego z najciekawszych głosów w historii muzyki klubowej. Jednym z najlepszych i najbardziej rozchwytywanych w europie MC. Potrafi doskonale improwizować długie partie solowe ( freestyle ), wypowiadając słowa z niesamowitą szybkością. Potęga głosu połączone z doskonałą prezencję ( ponad 2 metry wzrostu ) sprawiają że impreza z jego udziałem przeradza się w prawdziwy klubowy show. Specjalizacja: house, UK garage, drum and base.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →