MCDJ

MCDJ
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/mcdjpoland

McDj czyli Kamil Kwiecień, swoja przygodę z muzyką zaczął już w wieku 15 lat, razem ze stacjami internetowymi ( łatwiej wymienić w których stacjach nie grał). Miłość do audycji kwitnie do dnia dzisiejszego, którą realizuje w radiu FTB, z którym jest już związany od 2006 roku. Początkowo grając po imprezach okolicznościowych takich jak 18-stki, dyskoteki szkolne itp, wzbijał się coraz wyżej –
miejskie puby , imprezy studenckie, aż w końcu zaistniał na polskiej scenie klubowej o czym zawsze marzył od najmłodszych lat.
W roku 2007 zatrzymał się w klubie Secret w Żarowie jako jeden z rezydentów, następnie pracował jako rezydent klubu „ Schron” w Świdnicy gdzie prowadził „ klubowe piątki”. Obecnie nawiazal wspólprace z portalem 4clubbers ( Dj Mix Team) oraz jest EXCLUSIVE RESIDENT OXYGEN CLUB oraz FABRYKA CLUB
Odwiedził mniej więcej takie kluby jak : „Riviera” w Prusicach, „Manhattan” klub w Bełchatowie, „K10” Club Wałbrzych, „Dolmel” Wrocław, „Brand” Club Skoków, „Metropolis” Club Jawor, „Kiwi” Club Wałbrzych, „Schron” Świdnica, „Mundo” Świdnica, „Bollywood” Świdnica „Secret” Żarów, „XXL” Brzeźno, „Mikstura” Ostróda , „Carrefour” Ostróda, „Pasja” Wrocław, „Waleczne Serca” Kamienna Góra, „Fresh” Wałbrzych, „The Rock” Wałbrzych, „Horda” Trawniki, oraz wiele innych polskich jak i zagranicznych klubów.
Odnośnie Eventow: Feel The Summer 2008 Ostróda, oraz kilka mniejszych.
Miał przyjemność grac u boku takich Dj jak : John Marks, Wet Fingers, Loxy M, Krist van D, Dj Hazel, Dj Cue-Ba, Dj Bolek, Dj Kriss, Dj Tiddey,Dj Radi S, Dj Cez Are Kane, Dj Vassali, Dj Bream, Dj Gollani, Dj Marcu5, oraz wielu innych.
Preferowane Style Muzyczne : Electro House, House, ale oczywiście McDj nie ogranicza się tylko do tych stylów. Potrafi tez zagrać mocniej, czyli mowa tutaj o tech house.
Jego zadaniem jest wprawianie ludzi w wyjątkowy nastrój, który zapisuje się klubowiczom w pamięci na bardzo długi cza

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →